Tip na teplé 100% bavlněné dětské pyžamko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maranafa
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 05.02.18 21:02
Tip na teplé 100% bavlněné dětské pyžamko

Prosim o tipy kde by se dalo koupit dvoudilne pyzamko pro 3-5 lete dite ze 100%bavlny. Nejake silneji, ne moc drahe a aby neco vydrzelo.Mame pyzamka z lidlu, a chtela bych trochu silnejsi latku.
Ani fleecove, ani velurove nechci. Kluci snesou jen bavlnu. Dekuji za tipy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

svatecnice
Kelišová 5970 příspěvků 05.02.18 21:08

@maranafa koupila jsem v Číně a super. Příjemná pevná bavlna, pěkný obrázky..chceš od­kaz?

Heivka
Závislačka 2898 příspěvků 05.02.18 21:09

http://www.v-mart.cz/ tady kupuju pyžamka já, jsou super a mají prodloužená záda.

maranafa
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 05.02.18 21:12

@svatecnice myslis na aliexpressu? Kdyz ano, tak hod prosim.:-)

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9414 příspěvků 05.02.18 21:13

V CA jsi byla?

maranafa
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 05.02.18 21:14

@Heivka dekuji. Jsou trochu drazsi, nez si muzeme dovolit. :oops:

Příspěvek upraven 05.02.18 v 21:15

maranafa
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 05.02.18 21:15

V ca se mi zdaji stejna jako v lidlu.
Omlouvam se za preklepy.

Kacka2
Závislačka 4263 příspěvků 05.02.18 21:28

Z Tchiba má mladší pěkné z pevnější bavlny. Jinak máme taky z Lidlu s flanelovými kostkovanými kalhotami a absolutní hit je teď u nás noční košile :lol:

maranafa
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 05.02.18 21:38

@Kacka2 :lol:
dekuji za tip.

blumen
Hvězda diskuse 43159 příspěvků 05.02.18 21:41

@maranafa taky jsem chtela psat Tchibo. Ale konci sezona, budou brzy pryc, aspon u nas

zrcadlo
Kelišová 6479 příspěvků 05.02.18 21:45
@blumen píše:
@maranafa taky jsem chtela psat Tchibo. Ale konci sezona, budou brzy pryc, aspon u nas

Taky jsem myslela na Tchibo (ty z biobavlny jsou moc fajn), ale jestli je pro zakladatelku „dražší, než si můžeme dovolit“ i těch 250,–Kč z doporučovaného odkazu, tak jsem to nakonec ani nenapsala.
Ještě mě napadl Fler - tam šije pyžamka dost lidí, ale s poštovným to taky bude víc (leda by zrovna šil někdo poblíž bydliště).

iwa83
Kelišová 5880 příspěvků 05.02.18 21:47

Já bych uvítala tip kde sehnat 86. Místní KIK jsem už vykoupila - měli jen jedno. Lidl mi přijde taky tak na léto (je dost slabé). A jinde jsem takhle prťavé nenarazila :( Koukají na mě jak na blázna, že chci tak malé. Bohužel malá je prťavec a už je bez plenky a o čúrání si v noci říká…

zrcadlo
Kelišová 6479 příspěvků 05.02.18 21:50
@iwa83 píše:
Já bych uvítala tip kde sehnat 86. Místní KIK jsem už vykoupila - měli jen jedno. Lidl mi přijde taky tak na léto (je dost slabé). A jinde jsem takhle prťavé nenarazila :( Koukají na mě jak na blázna, že chci tak malé. Bohužel malá je prťavec a už je bez plenky a o čúrání si v noci říká…

Tak zkus ten Fler - třeba tady

maranafa
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 05.02.18 21:52

A te z kiku jsou silnejsi? Idealni cena by byla do 150kc.

reny14
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 05.02.18 21:52

Já kupuju dětem pyžama v F&F. Sada dvou za 500,–kc. Je to pevnější bavlna.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama