Tip na ubytování v Bohinji - Slovinsko

2421
15.5.17 19:44

Tip na ubytování v Bohinji - Slovinsko

Ahoj,
má někdo tip na pěkné ubytování v Bohinji ve Slovinsku? Chystáme se tam v rámci naší letní dovolené v Chorvatsku - po cestě chceme přespat cca 3 noci v Bohinji, podívat se do hor, na jezero Bled… Ubytko jsem sehnala za 92Eur na noc a to mi přijde moc (2 dospělí, 2 šestileté děti - jsou brány jako dospělí, byl by to klasický čtyřlůžák). Nebo se vám zdá ta cena normální a mám to brát? Ale teda za tři noci to bude pálka. Plus výdaje tam, noooo, mám těžkou hlavu :think:
Díky za reakce. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.5.17 20:15

Já se vrátila ze Slovinska minulé pondělí, v Bohinj se dá bydlet levně i tady .
92EUR je moc, ale záleží, který termín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2421
15.5.17 20:22
@hudečice píše:
Já se vrátila ze Slovinska minulé pondělí, v Bohinj se dá bydlet levně i tady .
92EUR je moc, ale záleží, který termín.

Právě, že jde o termín v top sezóně, 19.-23.7.17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57604
15.5.17 20:29

Podle mě už ty levnější jsou fuč. My platíme 100E za noc pro 6 osob ( z toho 4 děti)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2421
15.5.17 20:31

Tak to asi vezmu. Když tak koukám na jiné ubytování, tak jsou ceny zhruba podobné nebo i o dost vyšší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5358
15.5.17 21:08

Ahoj, my tam byli vzdy mimo sezonu a platili kolem 45-60 eur/pokoj pro 2 s pristylkou pro dite - naposledy jsme meli pres Booking.com v r.2014 pokoj s kuchynkou v Apartmaji Triglav ve Stare Fuzine (kousek smerem od jezera) pekne s balkonkem a parkrat jsme spali v penzionu Sobe Irena, coz je bliz do centra Bohinje a kousek byl i supermarket. Kuchynka tam byla spolecna na patre a nebylo to drahe, co ted koukam na Booking tak uz je to hodne vyprodane, takze bych asi nevahala, zalezi jestli je to vetsi apartman nebo maly pokojik a kde chcete bydlet, jestli vic ve meste nebo v klidu. Ale v cervenci muzete spat I v kempu:-) Primo u jezera je velky kemp Zlatorog, 3 noci by se tam urco prezit daly, je tam hospoda kde delaji pizzu i hriste. Varili jsme na varici a byli tam 5 dni s 3letakem:-) Ale klid tam moc neni no, rano uz tam nektery psychopati vstavaj v 6 a triskaj se vsim, takze jsem toho po necelem tydnu mela plne zuby. Zalezi jak moc pohodli potrebujete ale deti jsou uz na to velke dost:-) a mely by zazitek, my teda mame vlastni stan a vyslo nas to na par eur, plati se za stan, el.+ a auto, prip.za karavan. Ale uz ne za osobu. Tak at se vam tam libi, kdyz budes chtit, muzu dat dalsi tipy na ubyt.po celem Slovinsku do SZ:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5358
15.5.17 21:13

P. S. kdyz uz pojedete smer Bled, tak nedaleko je souteska Vintgar, urcite stoji za zkouknuti:-) chodnicky, skaly nad vodou a tak ale naprosto bezpecna zalezitost i s detma, prip. skokanske mustky na Pokljuce, jak se tam jezdi i biatlon…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama