Tip na Vánoční dárek pro muže 2020

51
13.11.20 12:09

Tip na Vánoční dárek pro muže 2020

Dejte mi prosím tip, co letos kupujete svým partnerům, manželům, otcům vašich dětí :lol: k Vánocům?
Moc děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2011
13.11.20 12:15

Ja premyslim nad peknym vikendovym pobytem a lekci golfu. A pak klasika, ponozky a trenyrky, a nejake osobni drobnosti. Muj muz totiz vse ma a nebo si to koupi hned, kdyz nad tim zatouzi, takze je tezke mu vymyslet hmotne dary. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.20 12:21
@-xoxo_Ivv- píše:
Dejte mi prosím tip, co letos kupujete svým partnerům, manželům, otcům vašich dětí :lol: k Vánocům?
Moc děkuji :)

Cokoliv, jen ne poukazy. Dle jeho konicku, co dela rad. Sportovni nacini, nebo elektroniku na zabavu. Nebo rovnou penize. Poradil bych se s jeho kamaradem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2844
13.11.20 12:24

Sehnala jsem vzácnou knížku, o které jsme spolu kdysi mluvili. Sice z druhé ruky a za desetinásobek původní ceny, ale mám z úlovku radost - třeba ještě poroste na ceně.

Jinak tyhle diskuze stále úplně nechápu. To se tak málo znáte, nebo jsou lidé okolo vás tak generičtí? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
13.11.20 12:30
@Příjemné Pondělí píše:
Cokoliv, jen ne poukazy. Dle jeho konicku, co dela rad. Sportovni nacini, nebo elektroniku na zabavu. Nebo rovnou penize. Poradil bych se s jeho kamaradem.

Proc ne poukazy? Na tom snad neni nic spatneho ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7205
13.11.20 12:33

Koupil si knihy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7205
13.11.20 12:34
@MrsNorris píše:
Sehnala jsem vzácnou knížku, o které jsme spolu kdysi mluvili. Sice z druhé ruky a za desetinásobek původní ceny, ale mám z úlovku radost - třeba ještě poroste na ceně.Jinak tyhle diskuze stále úplně nechápu. To se tak málo znáte, nebo jsou lidé okolo vás tak generičtí? :think:
že jo, kdykoli se objeví diskuse co koupit k… se divím
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2327
13.11.20 12:35
@Ernais píše:
Proc ne poukazy? Na tom snad neni nic spatneho ne?

Já je miluju, můj muž naopak. Myslím, že chlapi obecně na ty poukazy spíš nejsou než jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2327
13.11.20 12:36

@MrsNorris taky to nechápu a vztažené k dětem už vůbec ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
13.11.20 12:40
@Kockazvysocan píše:
Já je miluju, můj muž naopak. Myslím, že chlapi obecně na ty poukazy spíš nejsou než jsou.

Asi zalezi, co je to za poukazy. Poukaz na tisicovku do nejakeho obchodu by nepotesil ani me, natoz meho muze. Ale jinak u nas v rodine jedou poukazy na pobyty a zazitky a ma to uspech u vsech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19711
13.11.20 12:42

My si nedavame nic velkeho. Mam svetr, vanocni ponozky, objednany balik kosmetiky (nejaky sprchace, veci na a po holeni…), pak ještě objednám vonavku, tu sem v planu nemela, ale syn byl zvedavy a rozflakal mu ji :roll: tak dostane novou. A jeste koupim par balicku kapsli do kavovaru, krom nej je u nas nikdo nepije a kupuju je jenom příležitostně :lol: Loni dostal hodinky a tu vonavku, co mu syn ted rozbil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15458
13.11.20 12:54

@bublinek já se nedivím, u nás je to to samé…nikdo nic nechce…do toho letos troje kulatiny :mrgreen: synek má sice přání, ale momentálně nesehnatelná věc…takže má smůlu…tak nějak co chci si koupím přes rok…letos ani pobyt nechci, protože bůhví kdy se bude moct někam jet… v obchodech mě třeba něco cvrnkne do nosu, ale ty jsou zavřené, takže fakt letos vůbec nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
13.11.20 12:56

Můj si letos vybral dárky převážně sám, chci ještě něco osobnějšího, přemýšlím nad růžencem do auta.
Ale napíšu pár tipů, co jsem koupila v minulosti a měly úspěch: domácí vinotéka (skříňka na vína), holicí strojek, svítilna do auta, čelovka na běhání, vrtulník na ovládání, kamerka do auta.

A nikdy nezklame kniha, stačí jen důkladně vybrat :) Často vybírám i v angličtině, muž má takové koníčky, na které se v ČJ moc pěkných knih nesežene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6374
13.11.20 12:58
@Ernais píše:
Ja premyslim nad peknym vikendovym pobytem a lekci golfu. A pak klasika, ponozky a trenyrky, a nejake osobni drobnosti. Muj muz totiz vse ma a nebo si to koupi hned, kdyz nad tim zatouzi, takze je tezke mu vymyslet hmotne dary. :mrgreen:

Já dostala loni v prosinci wellness víkend. Už 3× odloženo, momentálně máme termín na květen 2021 :-) S těma pobytama bych moc neriskovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2311
13.11.20 13:00

My si dárky na Vánoce moc nedáváme. Spíš si užíváme společně strávený čas s dětmi (8,7,3 a 7 měsíců), výlety, návštěvy rodiny a celkově atmosféru. Dohromady jsem nám vybrala deskovou hru a dostane boxerky a pyžamo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama