Tip na vizážistku, kadeřnici FM, OVA, Havířov a okolí

888
12.8.13 08:27

Tip na vizážistku, kadeřnici FM, OVA, Havířov a okolí

Ahojte holky, jsem už zoufalá :nevim: Za necelý měsíc mám svatbu a nemůžu sehnat dobrou vizážistku a kadeřnici za dobrou cenu. Můžete mi někdo doporučit? Psala jsem už ne beremko, ale tam to nežije, jako tady :)

Děkuji! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12982
12.8.13 08:43

Zkus zavolat Veronice Březinové, má salón ve Frýdku. Líčila mě před rokem a byla jsem max. spokojená s prací i cenou. Tel. 775 710 980 :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.13 08:47

Za sebe muzu doporucit kosmeticku pani Kamilu Polaskovou. Jeji svatebni liceni mi i pres umorne vedra jake jsme meli, skvele vydrzelo. A co se tyce kadernici, tak to jsem mela pani Moniku Peluchovou-kadernictvi Verde, ale tam jsem spokojena nebyla. Na to, jak se chvastala, ze svatebni ucesy musi vydrzet a ty jeji drzi atd., tak mi vydrzel sotva 2 hodiny. Navic na domluveny cas dorazila pozde, takze jsem pak nestihala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
12.8.13 12:47

Holky děkuji. Nevzpomenete si, kolik si berou za nalíčení? Mě prostě 1tis. přijde hodně, ale nevím, jestli se vůbec můžu dostat pod takovou cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12982
12.8.13 12:55

Já platila kolem 500,– i se zkouškou, ale je to rok zpátky, takže se to mohlo změnit, ale určitě ne o tolik :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
12.8.13 13:01

@Weruska Tak to je výborná cena, i kdyby to zdražilo o 200,– Zkusím ji zavolat a poptat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.13 13:26

Ja mela platit 700,– i se zkouskou a platila jsem min a jeste jsem dostala nejake kremiky aby mi neco nevyrasilo na pleti a jeste mi upravila oboci, takze lahoda. :-D.. tisicovku jsem vyhodila za tu kadernici, ale tu fakt nedoporucuji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
12.8.13 19:46

Svatbu mam 23.8. jsem objednaná do studia colors v centru Havířova, líčení 120Kč+účes cca 350Kč…za zkoušku se platí tak samo…nemám ale zatím zkušenost, na zkoušku jdu až 19. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
13.8.13 13:28

@davidek12 No ceny jsem uplne luxusni, ale tezko rict, jaci budou…kazdopadne budu rada, kdyz das vedet ;) A znas jmena tech pani, ktere te cesou a lici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
13.8.13 14:00

@Ringle objednávala jsem se jen přes telefon, a to jsem ani nemluvila přímo s nimi, napíšu jaká byla zkouška, třeba budu na poslední chvíli shánět jinde..no doufám, že to vyjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
25.8.13 22:55

Takze pani ucesala uplne uzasne a za 350kc zkouska i naostro to stalo stejne, akorat na zkousce mi uces sundala, mohla ho nechat kdyz jsem zaplatila. Liceni nevim, na posledni chvili mi rekli, ze ma pani dovolenou, nekdo to popletl, ale pani kadernice(jsou tam dve, jedna starsi a druha mladsi) ta mlada mi delala uces a zaridila svoji kamaradku jako nahradni kosmeticku. Byla jsem velmi spokojena, takze za me studio colors ano :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama