Tip na zlatnictví v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gina
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 18.01.19 22:35
Tip na zlatnictví v Praze?

Ahoj, máte prosím tip na své oblíbené dobré nepředražené zlatnictví v Praze? Ztratila jsem bohužel náušnici, kterou jsem měla roky, takže si budu muset koupit nové, mám jakous takous představu, jak by měly nové vypadat, ale už jsem pár zlatnictví prolezla (i jsem koukala na nabídku prý dost oblíbeného Goldex na netu) a nikde nenacházím to, co hledám. Kamarádka mi nabízela služby jejího oblíbeného zlatníka, že by udělal na míru, ale prý to trvá dlouho a nechci čekat několik měsíců, beru to až jako poslední možnost. Budu ráda za návrhy, děkuju 8)

Reakce:
Jogrr
Závislačka 4533 příspěvků 18.01.19 22:44

OC Krakov, zlatnictvi a hodinarstvi ve 2.patre.
Spravovali nam tam xkrat retizek, dodelavali ocka, sperky na miru, pomer kvalita a cena a rychlost velmi priznivy.

https://www.centrumkrakov.cz/…i-urbanovsky

LuciMik94
Povídálka 42 příspěvků 18.01.19 23:23

V Butovicích je přímo ve sklepních částech polikliniky SPV Zlatnické, kde jsou dílny pro studenty zlatnictví. Mistrové nebo přímo vedoucí p.Lambeitl buď sami vyrobí, nebo doporučí konkrétního studenta co už je vyučen, nebo hodně šikovný už při škole. Ceny jsou super a kvalita včetně ruční práce krásná. Sama jsem tam studovala, jen se tomu nevěnuji. SPV Zlatnické mají www a tam je přímo mail, na který se odkaž s představou a určitě ti poradí…

blobfish
Závislačka 4576 příspěvků 19.01.19 00:27

Zlatnictví na Národní (resp. ve Spálené) naproti Quadriu, pár kroků od zastávky Národní třída. Jsou tam moc milí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest je moc tvrdý, rozhodnutí soudu mě překvapilo, uvedl Řepkův advokát Jankrle

Devět měsíců tak zní rozhodnutí okresního soudu, který předešlé rozhodnutí,... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >