Tip ubytování s terasou Chorvatsko 9 osob

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agulla
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 08.01.17 19:48
Tip ubytování s terasou Chorvatsko 9osob

Holky poraďte mi už delší dobu hledám a nemůžu nic najít.. Je nám v podstatě jedno kam pojedeme, +- kolem Makarské.. Jen aby tam byla terasa nebo větší balkon kde si pak můžeme všichni dohromady sednout..

Budete mít nějaký top? Já už zoufalá.. Diky

Reakce:

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 08.01.17 20:48

Je to asi o 150km blíž než Makarská, byli jsme 2× a super. Defakto hned na pláži.

http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/…rtmani-roko/

Ale nevím, kolik na to mate..je to dražší. Velkou terasu má apartman 6+2 když na něj klikneš, tak pak poslední fotka..

My tam byli strasně spokojeny :-)

Currymatka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 09.01.17 14:50

http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/…a-apartmani/
Mrkni tady…Byli jsme loni. Bohužel počasí jsme měli na nic, ale apartmán byl v pohodě :).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >