TIP - zimní dovolená Jeseník

2245
1.10.10 17:14

TIP - zimní dovolená Jeseník

Neznáte někdo hezký hotel kde je bazén sauna a podobné vyžití,hlavně aby tam byli vítané děti a měli tam prostor k blbnutí.

a další podmínka je aby tam bylo lyžařské středisko a kopec pro sáňky.

díky za tipy Lucie

P.S. nemusí být pouze jeseníky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12142
1.10.10 17:19

Ahoj, mrkni sem:

http://www.ejeseniky.com/…amzik-karlov

Já dělala kdysi kousek od Kamzíka, (penziom Ema). Doporučuju, je tam nádherně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
1.10.10 18:35

Teď jak jsme to uviděla jsem chtěla nabídnou Kamzík na Karlově :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.10.10 19:13

Ahojky, jsem přímo z Jeseníku, ale kde je bazén a sauna a ještě k tomu sjezdovka moc není. Zkuste ale třeba Karlovu Studánku nebo Červenohorské sedlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.10.10 19:17

Co takhle Dolní Morava?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12142
1.10.10 19:46

Lucie1977, mrkni ještě sem:
http://www.penzion-ema.cz/cze/page04.php
Jestli si dobře pamatuju, jedna sjezdovka je hned mezi Emou a Saunou (penziony hned vedle sebe). V tom odkazu je napsáno, že v okolí je snad 12 lyžařských svahů.

Markit :mavam: .

Jinak já jsem neobjektivní poradce, je to moje srdeční záležitost, ráda na Karlov vzpomínám, miluju to tam (ač nejsem lyžař a zimní sporty moc nemusím :oops: ). Jsem do té krajiny zamilovaná až po uši… :oops: :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
1.10.10 21:04

radún - :mavam: Odkud ty vlastně jsi…???

Taky tak, strávila jsme tam hned vedle velmi pěkné chvíle jako dítě a lyžovat tam jezdíme pořád :D Prostě nejoblíbenější oblast :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pet14 nepřihlášená
13.12.10 20:24

Kamzík je sice fajn, ale budeš se muset štrachat denně z kopce na kopec naproti na lyže, sjezdovky jsou naproti a nebo neustále přejíždět, což je tedy s malým dítětem nic moc. Mám to tam taky ráda, ale jezdila jsem tam starší, přesto jsme remcala, když jsem tahala lyžáky a lyže nahoru - dolů se jet nedalo neb je to příjezdová cesta a posypaná štěrkem…
pet

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama