Tipy jak přivítat partnera po státnicích?

66
1.6.16 13:17

Tipy jak přivítat partnera po státnicích?

Prosím, poradil by někdo nebo se podělil o zkušenosti - dnes se partner vrací ze SZZ, tak přemýšlím, jak ho přivítat… nemáte nějaký tip?? Děkuji:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.6.16 13:22

Vyber si dobrou pisnicku na youtube a az prijde udelej mu striptyz se vsim vsudy ;-).Ver, ze to bude ten nejhezci darek za statnice. Vim o cem mluvim ;-).

• Nahlásit
  • Citovat
24392
1.6.16 13:27

Nahá :mrgreen: no, možná nějaký erotický prádlo, ta je předehra :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2897
1.6.16 13:37

Záleží taky v jakém přijde stavu. :lol: Asi bych mu přichystala nějaké dobré jídlo, víno…beru to podle sebe, po státnicích jsme byla poměrně dost vyšťavená, po sexu jsem asi v tu chvíli netoužila. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 13:43

Mne přítel po státnicích jenom po telefonu pogratuloval, po telefonu jsme je probrali a tak. Měl radost, to ano, ale když jsme se pak druhý den viděli, tak už se choval tak, jako vždycky. Docela mě to mrzelo a ocenila bych v tu chvíli cokoli - stačilo by i objetí + mi říct, že jsem šikovná nebo něco v tom smyslu. Kdyby přidal třeba růži, byla bych šťastná jako blecha. Je od tebe pěkně, že pro něj chceš něco přichystat. Když prevedu moje pocity na chlapa, tak myslím, že nějakou večeři, i obyc, nic nezkazíš, hlavně mu řekni, ze si na něj pyšná a buď na něj milá :-) počítej ale i s tim, že možná přijde a jediné, co bude chtít, bude pár hodin nerušeného spánku. Po státnicích jsem si připadala, jako by že mě někdo vysál energii.

• Nahlásit
  • Citovat
66
1.6.16 13:44

Plánují právě víno, dobré jídlo, mozna pustim hudbu, dám si šaty a vysoké boty…ten striptýz, to raději podle situace…jinak svíčky…a něco extra? Třeba koktejl, transparent, balónky? :-D nic mě nenapadá, krom té klasiky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
1.6.16 13:45
@Anonymní píše:
Mne přítel po státnicích jenom po telefonu pogratuloval, po telefonu jsme je probrali a tak. Měl radost, to ano, ale když jsme se pak druhý den viděli, tak už se choval tak, jako vždycky. Docela mě to mrzelo a ocenila bych v tu chvíli cokoli - stačilo by i objetí + mi říct, že jsem šikovná nebo něco v tom smyslu. Kdyby přidal třeba růži, byla bych šťastná jako blecha. Je od tebe pěkně, že pro něj chceš něco přichystat. Když prevedu moje pocity na chlapa, tak myslím, že nějakou večeři, i obyc, nic nezkazíš, hlavně mu řekni, ze si na něj pyšná a buď na něj milá :-) počítej ale i s tim, že možná přijde a jediné, co bude chtít, bude pár hodin nerušeného spánku. Po státnicích jsem si připadala, jako by že mě někdo vysál energii.

To je mi líto:-( já chci, aby věděl, že při něm stojím a že ho oceňuji…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6565
1.6.16 13:50

No žena jde zítra. A taky přemýšlím… pít nebude, protože řídí (nechce abych pro ni přijel, přesto že hlídání mám zjištěné) V podstatě z tama chce jet rovnou domů.
Striptýz padá, a podvazky si taky neberu… tož nevím. Bohužl vůbec netuším co očekává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
1.6.16 13:55

@jakanas Možná by nebylo špatný to nedodržet a dojet pro ní a unést jí na dobré jídlo. Mě by to potěšilo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
20807
1.6.16 13:59
@Anonymní píše:

To je smutné a chápu, že tě to mrzelo :? doufám, že ten můj mi neprovede to samé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6762
1.6.16 14:01

Zásadně nahá oblečená jen do státní vlajky. To jsou takový ty domácí státnice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
1.6.16 14:05
@Avele píše:
Záleží taky v jakém přijde stavu. :lol: Asi bych mu přichystala nějaké dobré jídlo, víno…beru to podle sebe, po státnicích jsme byla poměrně dost vyšťavená, po sexu jsem asi v tu chvíli netoužila. :)
@Anonymní píše:

Nápodobně, mám za sebou několik státnic a po každých jsem po příchodu domů hned odpadla a spala a spala a spala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. @Nikin24 A nic to neměnilo na tom, že jsem věděla, že partner stál při mě a podporoval mě a byl na mne hrdý :mrgreen:. Prostě spánek v tu chvíli vyhrál nad vším a oslavy počkaly 8)

• Citovat
  • Upravit
6565
1.6.16 14:11
@elot píše:
@jakanas Možná by nebylo špatný to nedodržet a dojet pro ní a unést jí na dobré jídlo. Mě by to potěšilo :think:

no nevím myslím že zrovna toto by brala většina lidí negativně. Naopak jsem jí vyloženě povolil aby to šla oslavit se spolužačkama a přijela až bude chtít, ale ani toto se jí nelíbilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
849
1.6.16 14:11
@pikola píše:
Nahá :mrgreen: no, možná nějaký erotický prádlo, ta je předehra :think:

Taky mě to napadlo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
1.6.16 14:13

My jsme sli s manzelem a s detmi na veceri. Jelikoz jsem mela stresy a tyden predem nic nejedla, moc jsem tomu nedala.Ale byla jsem rada, ze jsem s nimi a byla jsem jen rada, ze to je za mnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama