Tipy na blogy, weby - vaření, výlety, úklid

70
18.9.19 14:50

Tipy na blogy, weby - vaření, výlety, úklid

Hezké odpoledne všem,
ráda bych si udělala „sbírku“ nějakých zajímavých blogů na téma vaření, úklid, výlety - s dětmi. Zatím mám jeden oblíbený „mamavkuchyni.cz“, ze kterého hodně čerpám, zrovna dnes květákovo-mrkvová krémová polévka, a vynikající :)
Pak mi tu dal někdo tip na stránky „Terapie domova“, které se týkají úklidu.
Kam si rádi chodíte pro inspiraci vy?
A ještě se chci zeptat, jak si ty stránky pamatuje, nebo kam ukládáte? Mně se občas stane, že mi někdo něco dobrého poradí, ale prostě to zapomínám. Ráda bych si proto udělala nějaký seznam pár stránek, kam můžu nakouknout, když nemůžu vymyslet co uvařit nebo kam vyrazit na výlet nebo za jinou aktivitou s batoletem.
Díky a užívejte dne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1363
18.9.19 14:56
@Rhoda píše:Kam si rádi chodíte pro inspiraci vy?

Google :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
18.9.19 15:37

Já mám ráda na vaření www.mlsnavarecka.cz nebo pak google.
Na úklid neporadím tam jsem na nic nepřišla kro mtoho, že to za mě stejně nikdo neudělá :(
A co se vaření nebo i čehokoliv jiného týče, tak super je pinterest. Tam si právě můžeš ukládat všechny nápady co se ti líbí. je tam spousta videí, návodů a postupů jak na vaření, úklid, vychytávky dod domácnosti a spoustu dalšího. A ty si tam uděláš vlastní nástěnky do kterých si ukládáš to, co tě zaujalo a vždy to tam najdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47701
18.9.19 15:41

@Rhoda stránky je nejjednodušší si uložit v prohlížeči do oblíbených záložek ;) nejpoužívanější stránky mám rovnou na liště prohlížeče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat