Tipy na dárek ke 30. narozeninám a narození dcery

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZdenkaK21
Povídálka 14 příspěvků 03.10.18 17:47
Tipy na dárek ke 30.tinám a narození dcery

Ahoj, přesně před týdnem se nám narodila dcera a přítel má ke konci října 30.narozeniny. Chtěla bych mu dát něco, co mu vydrží a bude symbolizovat naši rodinku. Máte nějaké konkrétní tipy? Napadly mě hodinky s rytím na zadní straně ciferníku, ale hodinky se prý dávat nemají, protože odmeřují společný čas. Napadá vás něco jiného, prosím? Klidně i konkrétní odkazy na firmy nebo značky.

Děkuji všem :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lea L
Kecalka 325 příspěvků 03.10.18 17:50

Nam se narodila skorem pred 14 dny take dcera .. a pritel chce tetovani :)

ZdenkaK21
Povídálka 14 příspěvků 03.10.18 17:52

@Lea L to vím, že by ASI chtěl, ale zatím žádné nemá, takže si nejsem úplně jistá
:lol:

ZdenkaK21
Povídálka 14 příspěvků 03.10.18 17:52

@Lea L a převeliká gratulace… Je to boží :srdce: :srdce: :srdce:

BloomingGorgeous
Závislačka 2832 příspěvků 03.10.18 18:11

A co nejakou luxusni klicenku a nechat vyryt treba vase inicialy?

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 03.10.18 18:12

@ZdenkaK21 tal urcite by se dalo v tetovacim salonu dohodnout, ze kdyby nakonec nechtel, tak by se poukazka dala vratit ;) Pro chlapy je to holt tezky..k naro­zeninam se neco vymysli..ale k narozeni dcerky je to tezky.. leda jestli by nos treba kozeny naramek, retizek na krku s medailonem (ale zda se mi, ze to uz ted mlady kluci moc nenosi..). Jinak vam oboum taky gratulace.. :srdce: jak se mala jmenuje?

ZdenkaK21
Povídálka 14 příspěvků 03.10.18 18:13

@BloomingGorgeous klíčenka mi nepřijde moc osobní a on nosí klíče holé, aby je dal do kapsy… :?

ZdenkaK21
Povídálka 14 příspěvků 03.10.18 18:14

@Lea L děkuji.. Ella a vaše? :srdce:

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 03.10.18 18:16

@ZdenkaK21 krasne jmeno :srdce: nase je Julie  :)

7.straka
Kecalka 154 příspěvků 03.10.18 18:24

Zkus mrknout na brašnářství Tlustý, dělají pásky, peněženky a do všeho ražbu, třeba se bude líbit.

Bubla_Bučková
Závislačka 4069 příspěvků 03.10.18 18:28

Ty hodinky zní fajn, tu pověru snad nemyslíš vážně? 8o

BloomingGorgeous
Závislačka 2832 příspěvků 03.10.18 18:33
@ZdenkaK21 píše:
@BloomingGorgeous klíčenka mi nepřijde moc osobní a on nosí klíče holé, aby je dal do kapsy… :?

Aha, mne pripada osobni. Nosim ji porad u sebe a klice symbolizuji domov.

Limi123
Závislačka 3658 příspěvků 03.10.18 18:44

Kamaradka ma obal na iphone a na nem cernobilou skicu z rodinne fotky. Vypada to opravdu dobre.

Denina01
Kecalka 447 příspěvků 03.10.18 19:03

Ja jsem manželovi koupila náramek s vyrytými jmény našich dcer :srdce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 04.10.18 08:03
@BloomingGorgeous píše:
Aha, mne pripada osobni. Nosim ji porad u sebe a klice symbolizuji domov.

Presne :) ja manzelovi k narozkam nechavala delat taky klicenku s vygravirovanou fotkou nasi male a byl nadseny :srdce: ale i ten obal na mobil je super napad :palec: tez sem videla a moc se mi to libi…popripade ty hodinky a na nejake povery bych se asi vyprdla, pokud rad nosi hodinky ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >