Tipy na dárek pro pětiletého neposedu.

6125
30.5.16 13:28

Tipy na dárek pro pětiletého neposedu.

Ahoj, syn bude mít v srpnu pět let a já začínám uvažovat, co mu koupit. Lego je asi jasná volba (tady bych uvítala, kdybyste mi daly tip na nějakou fajn sestavu, která u vašich rošťáků frčí, zatím máme z klasického lega jen nějaké autíčko), ale dál mě nenapadá skoro nic. Všichni chtějí, abych jim řekla, co mají pořídit a mě napadá jen nějaká knížka pro předškoláka a Geomag a to taky váhám, jestli to našeho Vojtu bude bavit. Je to neposeda, akční, věčně v pohybu. Výtvarné věci ho absolutně neberou, ale kdybyste měly nějaký zajímavý tip, budu ráda. Určitě by měl radost ze zbraní, ale to zase já nerada kupuju :roll: Rádi si s tříletým bráchou vymýšlejí hry třeba na zloděje, různá povolání apod., takže i tady by se mi líbilo, kdyby existovalo něco, co by se jim do jejich fantasy her hodilo :)
Díky za rady.

Příspěvek upraven 30.05.16 v 13:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
30.5.16 13:32

Kolo, brusle. kopacak, kolobezku…

auto na dalkove ovladani, stolni fotbal nebo hokej, kulickodrahu,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
30.5.16 13:43

Montesorri?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
30.5.16 13:44

Syn ma rad lego a hlavne u nas boduji auta a postavicky-spiderman, avengers, vojaci, indiani, rytiri. S nima si vyhraje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4274
30.5.16 13:52

Tak u nás frčí Lego Creator, jak jde z jedný sady sestavit víc modelů…
bylo mu pět v únoru a tady je seznam dárků k vánocům, svátku a narozeninám, co u něj mělo úspěch:
batůžek, kopací míč, koloběžka, Lego, doplňky k vláčkodráze, velký bublifuk, DVD pohádka, brýle a šnorchl… a už nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43554
30.5.16 13:57

Kluk měl největší radost z lego vlaku na dálkové ovládání.

Pak následovala koleběžka, foťák. Hodně u nás frčí různé stolní hry (ubongo junior, labyrint, mindok smart games)

Teď si přeje kuličkodráhu, další lego vlak a kolo s přehazovačkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3318
30.5.16 14:22

Tury mury, double, kuličkovou dráhu, něco na ven-soft-tenis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6125
31.5.16 23:09

Díky všem za tipy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu