Tipy na dárky: děti 10 a 15 let

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
70
20.11.21 13:24

Tipy na dárky-děti 10 a 15 let

Ahoj. Už se zase blíží vánoce a já přemýšlím, co koupit neteři (15 let)a synovcovi 10 let).přijde mi, že všechno mají. Neteř navíc chodí na brigádu, takže si hodně věcí už koupí sama. Chtěla by peníze na nový mobil (už několikátý!).ale nejsem si jista, zda by je použila opravdu na mobil, proti ji nechci věnovat velké fin. částky. Poukazy jsem dávala vloni, tak nechci dávat to samé (HM, DM apod). Co kupujete vy? Případně i nějaké tipy na dárky pro rodiče a přítele? :lol:.přeji krásné odpoledne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4764
20.11.21 14:18

Proč jí nechceš dát peníze? 15letou už jen tak něčím nenadchneš. Peníze použije podle svého uvážení. (Kafíčka, hadříky, kosmetika)
Klukovi dle zálib a fin. stropu. To neuvádíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
20.11.21 14:20

Neteři nějakou kosmetiku třeba, když nechceš dávat peníze. Synovci nějakou stavebnici od 10 let nebo tak něco… Podle toho, co ho baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55227
20.11.21 15:57

Trochu víc důvěry v ty mladé lidi. Klidně bych jí dala peníze nebo poukaz, ať si koupí co chce. Nemá ráda, když se k náctiletým někdo chová, že jsou stále miminka. Ta doba je dávno pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6450
20.11.21 16:06

Synovcovi už asi od 12 prostě dám nějakou blbůstku (krásnou obr čokošku, ořechy pro studenty, kvalitní ponožky-prádlo..) a do toho prostě ozdobenou obálečku s prachama :lol: od doby, co to dělám, je z dárku nadšen :mrgreen:
takže od těch 13 bych to fakt řešila takto… nic tím nezkazíš.. ještě k tomu teda dávám dobrej los (třeba za kilo Rybu nebo tak něco, loni na to vyhrál 300 a psal mi tři nadšené sms, že super dááárek tetičko :mrgreen: )
věci na sport, elektroniku apod. si holt fakt musí vybrat sám a vždy vím, že tímhle to bude OK ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15446
20.11.21 16:57

Dceři je patnáct a k Vánocům dostane bezdrátová sluchátka, vybrala si sama mikinu, pyžamo, chlupaté bačkory. Na překvapení si už dávno nehrajeme, na dárcích se domlouváme, případně si to se mnou sama vybere a vyzkouší. Ani knížku si jí už netroufnu vybrat. Synovi je 11 a dostane hry na počítač a Nintendo, lego, deskovku a pak nějaké další drobnosti. Osobně si myslím, že u toho staršího dítěte opravdu obálkou s penězi nic nezkazíš. Případně bych koupila nějakou kosmetiku či péči o vlasy, pokud si na to potrpí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9045
20.11.21 17:03

Peníze bych dala, at si koupí co chtějí.
Losy jsou taky dobrý, loni jsem dala synovi k penězům dva losy, jeden nic a na druhý litr, měl radost jak malej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65165
20.11.21 17:58

U nás fungujeme na principu napiš Ježíškovi.. prostě dají typy a vím, že se nespletu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat