Tipy na dobre těhotenské kuchařky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26
2.1.22 20:21

Tipy na dobre tehotenske kucharky

Dobry den, mate nekdo prosim tip na dobrou kucharku pro tehotne? Idealni by bylo aby mela vzdy i nejake zajimave tipy co a kdy jist a pit (treba lnene seminko, caj z maliniku atp.). Muze to byt jak knizka, tak treba i vas oblibeny blog, ucet na IG, cokoli, moc rada si poctu a budu se inspirovat :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9010
2.1.22 20:36

Co kdy jíst a pít? :mrgreen: Jez a pij, když máš hlad a žízeň.

A těhotenská kuchařka? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Sorry jako :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
2.1.22 20:40
@aannnnaa píše:
Dobry den, mate nekdo prosim tip na dobrou kucharku pro tehotne? Idealni by bylo aby mela vzdy i nejake zajimave tipy co a kdy jist a pit (treba lnene seminko, caj z maliniku atp.). Muze to byt jak knizka, tak treba i vas oblibeny blog, ucet na IG, cokoli, moc rada si poctu a budu se inspirovat :srdce:

Tak co se nesmi jde najit googlem a ze zbytku uvaris normalne. Na to zadna kuchařka byt nemusi.

Co varis ted?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24118
2.1.22 20:43

Většina těhulí má tak divný chutě nebo preference, že se nějaká univerzální kuchařka nedá napsat…… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
2.1.22 20:45

Speciální jídlo není. Jez to co vždycky. Nikdy jsem se nezabývala myšlenkou co můžu jíst. Použij zdravý rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
2.1.22 20:45

Já jsem byla ráda, když jsem vůbec něco mohla pozřít bez toho, aniž by se mi z toho navalovalo. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
2.1.22 21:27

Jestli je dotyčné těhotné blbě, tak je ráda, že přežije půlku těhotenství na piškotech a Coca-cole. :lol: Posledních 6 týdnů pít maliník a jíst lněné semínko. Jinak jíst vyváženě a ne rizikové potraviny typu syrové maso a vajíčko. Toť celá věda. :lol: Jestli chceš někoho podarovat kuchařkou, klidně se vyhni přídavku „těhotenská“. Akorát to bude zbytečně předražené a užije to párkrát za 9 měsíců, co pak s tím? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
2.1.22 21:28

To pravé jídlo v těhotenství :kytka:
Od stejné autorky vyšla pak když tak i kuchařka pro zeny trpící tehotenskou cukrovkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
2.1.22 22:13

No, jsem rada, ze jsem vas dobre pobavila damy, zejmena @Šmoulice a @Janli :D jinak darek to neni @prejeta_zaba, nebo mozna je, ale pro me, nastesti me obdobi kdy mi bylo blbe uz minulo a protoze rada varim a objevuju nove chute, tak jsem se chtela inspirovat take necim, co ma navic treba i extra prinos v tehotenstvi. Napriklad physalis je v tehotenstvi opravdu doporucovany, ale prisla jsem na to omylem, kdyz jsem ze zvedavosti googlila. Ale to snad kazdy uzna, ze neni realny googlit kazde jidlo nebo ingredienci. Pokud vas to nezajimalo/nezajima a jite na co mate chut nebo co do sebe proste dostanete, tak je to preci uplne v poradku :) ale zajimalo me, jestli existuje nejake misto, kde je sepsane vse mozne pro ty z budoucich maminek, co treba mohou jist vice mene cokoli a zajima je, co jim ktera ingredience muze prinest a treba se na ni i zamerit, pokud maji s necim problem, to je snad naprosto v poradku ne? :) Velke diky hlavne @BiancaB za tip, urcite rada omrknu! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
2.1.22 22:42

Lněné semínko nevím, ale čaj z maliníku se pije až na konci těhotenství. Já jsem začala v 36tt jeden hrnek a každý týden zvyšovala, pak v 39tt jsem pila jen ten čaj i místo vody 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat