Tipy na huboký kočárek na zimu, co Hebart Wiklina 2015?

62
19.8.15 22:48

Tipy na huboký kočárek na zimu, co hebart wiklina 2015?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s tímto kočárkem. Bohužel jsem našla jednu jedinou recenzi. :nevim: Případně, jestli můžete doporučit nějaký jiný čistě hluboký kočárek na zimu/jaro pro lednové možná větší dítko. Bydlíme ve městě, ale kousek máme les, kam budeme asi často jezdit. Představovala jsem si cenu max kolem 10 000 Kč. Budu moc ráda za všechny tipy. Díky moc :kytka::)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

340
19.8.15 22:54

Já mám pořízený firkon verano a podle mě do terénu super :palec: a je dost velký :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
19.8.15 23:10

Pokud budete mít nejspíš větší dítě a do terénu v levnější cenové relaci, tak určitě firkon, je super, já měla teda starší a malá hodně rychle rostla a do korbičky se vešla dlouho :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
19.8.15 23:13

@Lucka182 @medunka23 Děkuju moc, to slyším poprvé, hned jdu kouknout :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2436
19.8.15 23:26

Já jsem měla starší Firkon Verano a na polňačce malému nadskakovala hlavička. Proto jsem si na druhé (až bude) vybrala Roana Maritu, který vypadá jako tvůj Hebart. Prostě do lesa houpací kočárek. Nebo si nechám Firkona a do lesa Libertu po nás. Ale na druhou stranu záleží, jestli ho budeš skládat do auta, jezdit autobusem, budeš chtít nasadit autosedačku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
19.8.15 23:28

@Saabi já měla tento starší, ne ten verano jak píšou holky a tam bylo super to pérování i mě zastavovali lidi že prý tohle se málo už dělá
tady jen pro ilustraci co jsem našla foto http://detsky-bazar.megainzerce.cz/…m-163688.htm#foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
19.8.15 23:31

@Lidym děkuju za tip :) do auta určitě ano, autobusem ne a na nasazování autosedačky netrvám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 06:56

Euro Cart Durango

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 07:51

My máme bohemia patron delfy a je opravdu prostorný a terénní. Ale máme z bazaru starší typ, ty nové co teď dělají neznám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2436
20.8.15 21:25

@Saabi To kamarádka taky ne. Koupila nový kočárek za 9 tis. a mimino kočár nesnáší, řve jí tam. V autosedačce ne, ale tu nemůže nasadit na podvozek, není kompatibilní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
23.8.15 22:15
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie