Tipy na knížku s tématem vánoc pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moise
Hvězda diskuse 38947 příspěvků 15 inzerátů 13.11.14 21:57
tipy na knížku s tématem vánoc pro děti

Ahoj, prosím neměly byste tip na nějakou hezkou knížku s vánočními příběhy, aby to pobral předškolák?

Měla jsem vybrané Vánoční příběhy od Astrid Lindgrenové, ale teď na heuréce v hodnocení čtu, že se tam píše o nakupování dárků 8o Což jaksi nemůžu potřebovat, jsem ráda, že syn ještě alespoň tento rok věří na ježíška…

Představovala bych si něco hezkého, hlavně neamerického (bez santa clausů a sobů :zed: ), aby tam byla vysvětlena podstata vánoc..

Díky :kytka:

Reakce:
danyk
Generální žvanilka 23479 příspěvků 13.11.14 22:03

Kouzelný kalendář Jostein Gaarder, spíš pro větší dítě, ale náš to loni poslouchal v klidu, i když tomu nemohl rozumět.

samida
Kelišová 6338 příspěvků 13.11.14 23:42

České vánoce od Josefa Lady http://www.zbozi.cz/hledani/?…, jestli to myslíš úplně takhle neamericky ;)

Pipi 00
Závislačka 2806 příspěvků 14.11.14 07:45
AnastazieB
Echt Kelišová 8551 příspěvků 15.11.14 00:19

Četla jsem hodně dobré ohlasy na knihu Vánoce pro kočku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >