Tipy na mimi influencery aneb koho rády sledujete na Instagramu?

1
24.8.21 10:38

Tipy na mimi influencery aneb koho rády sledujete na Instagramu?

Ahoj maminky, mám na vás dotaz, kam se na Instagramu chodíte inspirovat, když jde o děti. :think: Je někdo, kdo vás hodně baví nebo bavil? Budu ráda za jakýkoliv tip. Když mi i připíšete proč vás ten člověk a jeho profil baví, bude to super, ale nemusí být. Chci si hlavně nasbírat co největší množství tipů. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.8.21 10:53
@Annanasos píše:
Ahoj maminky, mám na vás dotaz, kam se na Instagramu chodíte inspirovat, když jde o děti. :think: Je někdo, kdo vás hodně baví nebo bavil? Budu ráda za jakýkoliv tip. Když mi i připíšete proč vás ten člověk a jeho profil baví, bude to super, ale nemusí být. Chci si hlavně nasbírat co největší množství tipů. :srdce:

Mě nejvíce inspirují influencerky, které mají děti věkově jako já. Když já mám rok a půl, je mi k ničemu někdo se čtyřleťákem. Takže spíš, jak máš staré dítě? Podle věku můžu někoho doporučit.

• Citovat
  • Nahlásit
10795
24.8.21 10:54

Na takový kraviny nemám čas a mám svou hlavu pokud jde o děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 10:56
@JancaS84 píše:

Toto je pro zakladatelku jistě velmi přínosný komentář :D :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
18387
24.8.21 11:05
@Annanasos píše:
Ahoj maminky, mám na vás dotaz, kam se na Instagramu chodíte inspirovat, když jde o děti. :think: Je někdo, kdo vás hodně baví nebo bavil? Budu ráda za jakýkoliv tip. Když mi i připíšete proč vás ten člověk a jeho profil baví, bude to super, ale nemusí být. Chci si hlavně nasbírat co největší množství tipů. :srdce:

Nesleduji a nikdy jsem nikoho nesledovala na IG nebo FB. A už vůbec ne nějaké matky. Buď sama sebou a nesleduj nějaké pipiny na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18387
24.8.21 11:09
@JancaS84 píše:

Já také. Mě přijdou divní lidé, kteří vystavují každý prd svého dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
24.8.21 11:14

Já sleduji dětskou fyziomamma, to je dětská fyzioterapeutka na mateřské, pak nutrimamma, to je nutriční terapeutka na mateřské, pediatrie s láskou, to je dětská lékařka na mateřské, Karolína Baumgartner, to je dětská kožní lékařka na mateřské a dentist for small, to je dětská zubařka na mateřské.

Edit - ani jedna nevystavuje prdy svých dětí, jak si tu někdo myslí :lol:, jsou to odborné profily.

Příspěvek upraven 24.08.21 v 11:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10409
24.8.21 11:15

Nesleduji žádné trapky na netu, mám svůj rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
24.8.21 11:29

Mám ráda Terezu Raditsch, to je skvělá baba, která sdílí tipy na akce s dětmi, aktivity.. Nedělá reklamu na předražené hadry, kosmetiku a další věci, co absolutně nepotřebuješ. Úplně nesnáším vystajlované matky na insta, které dávají fotky s X filtry, drahý hračky, načančané pokojíčky… To není život a realita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9727
24.8.21 11:35
@Anonymní píše:
Toto je pro zakladatelku jistě velmi přínosný komentář :D :palec:

Přidám další. Přijde mi to jako úplná debilita koukat na „influencery“ apod. pakaz. Umím čas využít čas ucelneji. Spousta z nich ti navíc propaguje i naprostý hovna, jen když za to dostanou prachy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 11:38
@Cenarius píše:
Přidám další. Přijde mi to jako úplná debilita koukat na „influencery“ apod. pakaz. Umím čas využít čas ucelneji. Spousta z nich ti navíc propaguje i naprostý hovna, jen když za to dostanou prachy.

Mě jen udivuje, jak se tu každý ohání tím, že umí čas využít lépe a nemá čas na takové kraviny :P
A čas strávený v diskuzích na emiminu, ještě ve všední den v pracovní době, je nějak zvláště obohacující a přínosný? :think: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1677
24.8.21 11:40
@Cenarius píše:
Účelněji třeba četbou emimina? :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18387
24.8.21 11:41
@janulicek89 píše:
Mám ráda Terezu Raditsch, to je skvělá baba, která sdílí tipy na akce s dětmi, aktivity.. Nedělá reklamu na předražené hadry, kosmetiku a další věci, co absolutně nepotřebuješ. Úplně nesnáším vystajlované matky na insta, které dávají fotky s X filtry, drahý hračky, načančané pokojíčky… To není život a realita.

Nebo si s miminem stoupnou před zrcadlo ve spodním prádle a skoro jim vypadnou prsa. Fotku takové rajdy tu někdo nedávno dával.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18387
24.8.21 11:42
@Anonymní píše:
Mě jen udivuje, jak se tu každý ohání tím, že umí čas využít lépe a nemá čas na takové kraviny :P
A čas strávený v diskuzích na emiminu, ještě ve všední den v pracovní době, je nějak zvláště obohacující a přínosný? :think: :lol:

A že ty tu jsi? Jdi pracovat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
24.8.21 11:42
@Anonymní píše:
A čas strávený v diskuzích na emiminu, ještě ve všední den v pracovní době, je nějak zvláště obohacující a přínosný? :think: :lol:

Přesně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat