Tipy na nakopávací hudbu k úklidu/pro dobrou náladu.

346
13.9.21 18:14

Tipy na nakopávací hudbu k úklidu/pro dobrou náladu.

Ahoj ženy. Chtěla bych dostat nějaké tipy na nakopávací hudbu.Co posloucháte při úklidu/když máte blbou náladu? Jaká hudba vás zaručeně rozveselí? Já například Discopříběh a Lunetic. :lol: :lol: :pankac: Jinak poslouchám úplně něco jiného. Díky za tipy. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
311
13.9.21 18:17

Remix devadesátek 😀 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.9.21 18:23

Zakladatelko, z obojího by mě chytil záchvat padoucnice 😁 Jinak mám ráda vtipný texty takže Nohavica nebo třeba Pokač, ale moc u toho teda neuklizim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5759
13.9.21 18:30

Pustit mi někdo při úklidu Lunetic, tak to bych měl rekordně rychle uklizeno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24554
13.9.21 18:31

Tak z lunetiku nebo Diskopříběhu bych asi místo úklidu radši vyskočila z okna :mrgreen: já si čistím hlavu nejlépe metalem :D pořádně to ohulit a pak se uklízí samo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
13.9.21 18:38

…chtěl tady někdo nakopávač?
:lol: :lol: :lol: :lol:

při úklidu raději poslouchám nějaké zajímavé podcasty nebo dokumenty, abych si udržela pozornost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
13.9.21 18:57
@Kunikula Strhana píše:
Zakladatelko, z obojího by mě chytil záchvat padoucnice 😁 Jinak mám ráda vtipný texty takže Nohavica nebo třeba Pokač, ale moc u toho teda neuklizim…
:lol: :lol: :lol: Chachaaa. Já vim, že je to hrozný. :lol: Já se za to trochu i stydím. Ale já si u toho krásně vyčistim hlavu… :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
13.9.21 19:00
@Zumpa píše:
Pustit mi někdo při úklidu Lunetic, tak to bych měl rekordně rychle uklizeno…

No právě… :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14390
13.9.21 19:01

Mne stačí pozrieť zámenu manželiek a ani hudbu k nakopnutiu nepotrebujem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19912
13.9.21 19:02

@Psylocke prostě 90 ky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1706
13.9.21 19:03

Monkey business. A nebo Billy talent :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19912
13.9.21 19:06
@Kriss Tina píše:
Tak z lunetiku nebo Diskopříběhu bych asi místo úklidu radši vyskočila z okna :mrgreen: já si čistím hlavu nejlépe metalem :D pořádně to ohulit a pak se uklízí samo :mrgreen:

Ne vždycky poslouchám Motorhead, ale když ano, tak je poslouchaji i moji sousedi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2005
13.9.21 19:22

@Psylocke No a mě nejvíc nakopne symfonický orchestr. Jakože vážně, nedělám si p*del. Jak slyším vážnou hudbu, tak se neznám. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11546
13.9.21 19:59
@Aladinka píše:
@Psylocke No a mě nejvíc nakopne symfonický orchestr. Jakože vážně, nedělám si p*del. Jak slyším vážnou hudbu, tak se neznám. :lol:

To znám, mně zní v hlavě Osudová, jakmile zazvoní nečekaná návštěva a já se rozhlídnu po bytě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2005
13.9.21 20:03
@zrcadlo píše:
To znám, mně zní v hlavě Osudová, jakmile zazvoní nečekaná návštěva a já se rozhlídnu po bytě :mrgreen:

:mrgreen: A to jsou pak fofry, co? Ale s Osudovou je to jedna báseň. :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat