Tipy na nezapomenutelnou svatební - nebo i jinou noc ;)

Anonymní
12.8.13 07:34

Tipy na nezapomenutelnou svatební (...nebo i jinou) noc ;)

Blíží se nám svatba a protože už spolu nějaký čas žijeme a máme dítě, nebude naše svatební noc pro ženicha žádné velké překvápko, což je mi trochu líto - chtěla bych aby to byl i po těch letech nevšední zážitek a krásná vzpomínka. ;)
Osvědčila se vám doma nějaká zajímavá praktika ze které byl manžel nadšen? Slyšeli jste o něčem nevšedním co chlapy baví? Jsme taková spíš konzervativní dvojice. Občas na Valentýna si koupím nějaký sexy obleček, taky jsme jednou použili pouta, ale toť vše. Zeptala bych se jeho, ale chtěla bych aby to pro něj bylo překvapení, tak se ptám vás… Předem díky za rady děvčata! :*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

sissi79
12.8.13 07:36

:lol: něco vymyslíme, neboj :hug: jen nevím jak to myslíš s tím že jste konzervativní a na valdu si kupujete sexy oblečky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.8.13 07:50
@sissi79 píše: :lol: něco vymyslíme, neboj :hug: jen nevím jak to myslíš s tím že jste konzervativní a na valdu si kupujete sexy oblečky :lol:

Myslím to tak že ty mé valentýnské sexy oblečky jsou vlastně asi tak vše do čeho jsem se kdy opustila. Jakože nejsme ty typy co si dělají navzájem obden striptýz a souloží na balkoně. :D Ale pří příležitosti svatební noci se ráda pustím do lecčeho. Konzervativnost o které jsem psala vidím v tom, že po těch letech už tak nějak víme co komu vyhovuje a tak je náš sex často stejný - projdeme tři polohy a skončíme u té „nějspolehlivější“ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
sissi79
12.8.13 07:58

8o bože tři? 8o :lol: stárnu sakra :lol: Z vlastní zkušenosti a od kamarádek můžu poradit jen to, že u větší svatby svatební nic je až ráno bo za pár dní :,( U mé první svatby nic, až ráno, nechtěl mě ani vytáhnout z šatů :lol: Druhou jsme měli s mojim malinkou, nenechali jsme se utahat a ta byla super :dance: Takže nenechat vše na sobě ohledně svatby a pěkně naložit starosti jinam :* A je trapas jít ráno v hotelu na snídani a mít účes netknutý :lol: Tak aspoň rozcuchat kdyby nic. o)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.8.13 08:08

Můžu potvrdit, že svatební noc bývá nětšinou až druhý den, tak ať nejsi zklamaná :mrgreen: My jsme měli cice obřad až odpoledne, takže žádné vstávání brzo ráno, ale i tak ten celý den a alkohol udělaly své a manžel si ani nevšiml, že spí na hrachu :mrgreen:

A co má manžel rák krom sexy oblečků? Zkus třeba novou polohu, místo nebo pouta, masáž a nebo šlehačku a jiné dobroty…

• Nahlásit
  • Citovat
sissi79
12.8.13 08:17

Šlehačku taky doporučuju, ale na neslané osprchované tělo „bez svetru“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
sissi79
12.8.13 08:18

Výřivku? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.8.13 08:22
@sissi79
@Anonymní píše:
Můžu potvrdit, že svatební noc bývá nětšinou až druhý den, tak ať nejsi zklamaná :mrgreen: My jsme měli cice obřad až odpoledne, takže žádné vstávání brzo ráno, ale i tak ten celý den a alkohol udělaly své a manžel si ani nevšiml, že spí na hrachu :mrgreen:A co má manžel rák krom sexy oblečků? Zkus třeba novou polohu, místo nebo pouta, masáž a nebo šlehačku a jiné dobroty…

To mě ani nenapadlo, že já se tady zodpovědně připravuju a on možná usne!! :lol: Ale teda u nás je to ted tak, že jsem naordinovala dvouměsíční předsvatební sexuální půst, aby se měl na co těšit :D a navíc je to teď (po porodu syna kterému je rok) vždy tak s frekvencí jednou za měsíc protože jsem často fakt úplně vyšťavená, tak já myslím že snad neusne! Jen aby se teda moc neopil. Kdyžtak to teda budu směřovat na to ráno. Šlehačka není zlý nápad!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.8.13 08:23
@sissi79 píše: Šlehačku taky doporučuju, ale na neslané osprchované tělo „bez svetru“ :lol:

Můj nastávající je chlupáč, takže by šlehačka mohla být na mně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
sissi79
12.8.13 08:29

Můj taky :lol: Bože když si vzpomenu jak jsme se seznámili.. On mi volal.. říkal že je hodně chlupatý.. A já na to, hlavně že nejsi chlupatej na zádech.. :lol: :lol: A ticho :lol: :lol: Kde budete mít svatební noc? ;) Neboj, nedojdu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.8.13 08:34
@sissi79 píše:
Můj taky :lol: Bože když si vzpomenu jak jsme se seznámili.. On mi volal.. říkal že je hodně chlupatý.. A já na to, hlavně že nejsi chlupatej na zádech.. :lol: :lol: A ticho :lol: :lol: Kde budete mít svatební noc? ;) Neboj, nedojdu :mrgreen:

Tak na zádech on chlupatej není, ale jinak teda všude - je to takový ten jižní typ - má úplně černé vlasy a vousy…a tak i ty chlupy, ale mně se to líbí. Je to takové sexy a mužné prostě :) Svatební noc bude v hotelu kde máme i hostinu - bude tam vířivka, welness, lahev sektu na pokoji, květinová výzdoba, snídaně do postele - prostě romantika :).

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.8.13 08:37
@Anonymní píše:
@sissi79To mě ani nenapadlo, že já se tady zodpovědně připravuju a on možná usne!! :lol: Ale teda u nás je to ted tak, že jsem naordinovala dvouměsíční předsvatební sexuální půst, aby se měl na co těšit :D a navíc je to teď (po porodu syna kterému je rok) vždy tak s frekvencí jednou za měsíc protože jsem často fakt úplně vyšťavená, tak já myslím že snad neusne! Jen aby se teda moc neopil. Kdyžtak to teda budu směřovat na to ráno. Šlehačka není zlý nápad!

U nás to ani ráno smysl nemělo :mrgreen: Byli jsme tak neskutečně unaveni a manžel nebyl za tak strašně opitý, ale v kombinaci s tou únavou jsme usnuli během pár chvil a to jsme došli domů tak kolem třetí, což je ještě dobrý čas. Ráno jsme spěchali uklízet tak u nás ta svatební noc proběhla kdo ví kdy :mrgreen: Upřímně ani si to nepamatuju kdy vlastně a to je teprve rok :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
5048
12.8.13 08:47

Ahoj, tak my měli svatební noc až druhý den po svatbě… ve svatební den jsme byli tak zmožení, že to ani nešlo… a den po svatbě jsme zase vyzvedávali zapomenuté kabáty, nedojedený dort, koláče apod :zed:… a to bylo snad ještě náročnější… takže na to došlo až den následující… sice to nebylo ničím výjimečné, měla jsem naplánovanou svatební noc jako z filmu, nachystané prádélko, kvítka na posteli… ale zjistila jsem, že se to fakt nedá :D Tak vám přeju ať vám to klapne a kdyby náhodou ne, tak ty kvítka růži vytvarovaná do srdíčka a na stolku šampus s jahodama vypadá fakt krásně :) a nemusíš k tomu předvádět ani žádnej taneček… (ten u mě nepřichází v úvahu, jsem na tanec příšerný dřevo :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.8.13 09:45

Tak my naštěstí nebudeme muset řešit nic - tím že budem jíst i pak spát v hotelu tak člověk nemá stres s nějakým úklidem. Ale teda představa že by se ženich nějak totálně opil se mi moc nelíbí. Zkusím se s ním domluvit na alkoholové střídmosti - na nějaké jeho zvracení na záchodě fakt nechci vzpomínat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1598
12.8.13 09:48

Já myslím že výřivka, svíčky, láhev sektu by mohla být fajn romantika :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie