Tipy na oblečení pro malou postavu hruška

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13579
23.9.21 20:22

Tipy na oblečení pro malou postavu hruška

Ahoj, budu vděčná za tipy, co a kde sehnat na takovou postavu (jsem 40+).
Výška 158, prsa po tatínkovi, pod pasem břicho po 3 porodech, poctivý zadek a stehna.
Když procházím obchody, připadá mi, že všude jsou jen široké a dlouhé hábity, problém mám taky s kalhoty, kde sháníte zkrácené délky a mají trochu výběr střihů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6447
23.9.21 20:29

A kolik na tu výšku vazis, ať máme představu. Ano, široké habity. Siroci a silní lidé třeba v leginach? Jak chceš na neforemnou postavu ušít padnoucí konfekci? Však to není možné. Měřím 158 cm, kalhoty zkrácených delek nepotřebuji, co je potřeba z kalhot zahnu a zkrátím. Ovšem teď jsou v módě kratší kalhoty, tak mám po problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13579
23.9.21 20:33

Vážím aktuálně 60, pracuju na hubnutí, moje ok váha je 55-57.
S kalhoty mám běžně problém, že když mi jsou přes boky, v pase hodně odstávají, no a bokové pro hrušku nejsou ideál, lepší je vyšší pas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6447
23.9.21 20:43

@Eliška myslím, že dokud nebude mít tvá postava tvar, tak nebudeš spokojená. Já myslela, že napíšeš tak 80 kg. Tohle není hrůza, když jsem byla těhotná, tak jsem na váze 62 kg končila a dlouho se pohybovala kolem 55 kg. Stále jsem nosila oblečení velikosti 36 Orsay. Prsa taky nemám. Mám boky a zadek. Ale jsem bývalá proti tanečnice a tělo mám pevné, takže vím, že je rozdíl obléci 58 kg rostou nebo 57 kg pevné postavy. Teď mám nějaké nervní preziraci období a mám na 158 cm 52 kg a stále se vejdu do velikosti 34 Orsay.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13579
23.9.21 20:51
@Trojlístek píše:
@Eliška myslím, že dokud nebude mít tvá postava tvar, tak nebudeš spokojená. Já myslela, že napíšeš tak 80 kg. Tohle není hrůza, když jsem byla těhotná, tak jsem na váze 62 kg končila a dlouho se pohybovala kolem 55 kg. Stále jsem nosila oblečení velikosti 36 Orsay. Prsa taky nemám. Mám boky a zadek. Ale jsem bývalá proti tanečnice a tělo mám pevné, takže vím, že je rozdíl obléci 58 kg rostou nebo 57 kg pevné postavy. Teď mám nějaké nervní preziraci období a mám na 158 cm 52 kg a stále se vejdu do velikosti 34 Orsay.

52 už je scifi, nejsem úplně zdravá a už jdu jen do hubnutí a režimu, které zvládnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
23.9.21 20:51

@Trojlístek taky si rikam, ze 60 kg pohoda. Jenze ja treba mam 64. Na 164 cm. Pred par lety jsem vazila stejne a mela trochu pneumatiku. No a ted, po pul roce cviceni, mam prvne jako dospela viditelnej pas :D Stejna vaha, jinej tvar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
23.9.21 21:01

Kup si saty, tech je ted v obchodech plno. K tomu puncochy a nikdo vetsi zadek videt nebude, ani ty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6447
23.9.21 21:18

@Eliška neříkám, že máš mít 52 kg. Má standardní váha je 48 kg, když mohu sportovat, spát a nejsem psycho z aktuálně nemocného děcka, které je po otevření školky už po 3 doma.
Ale já pro to mám dispozice, jsem nejen malá, ale i drobná. Jen jsem ti chtěla přiblížit ten faktický rozsah, že 57 kg pevné váhy se obléká jinak, než 60 kg rosolu. Každopádně i já mám prostě zadek a boky a push up podprsenku velikosti 65D, což zní dobře, ale když se opravdu podíváš na míru této velikosti, tak ti leccos dojde. Jo a taky mám silné kotníky, žádné nožky tanečnice. Takže k čemu mi byl extra talent, když jsem ho ani pořádně nemohla rozvinout fakt doteď nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6447
23.9.21 21:20

@Eliška A ano. Kup si šaty. Mám plnou skříň šatů a nosím téměř jen ty. A taky pořádné stahovací punčocháče a kotnikove boty z důvodu, který jsem uvedla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13579
24.9.21 17:07

Šaty mám a ráda pořizuju, teď spíš koukám po těch vršcích, protože mám taky dost sukní a nemám k nim vhodné vršky. A další problém jsou ty kalhoty, protože přece jen, i když naprosto převážně chodím v šatech nebo sukních, občas si kalhoty ráda vezmu. Lýtka a kotníky mám myslím docela pěkné, takže délka sukní ke kolenům a pak už je to koukatelné :D
@Trojlístek To jsi spíš postavy přesýpacích hodin, s tou velikostí podprsenky, ne? Psala jsi, že prsa taky nemáš - no nevím, já mám vel A-B, takže déčko, to je o něčem jiném.
Já jsem drobná od hlavy k pupku, pak už ani náhodou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6447
24.9.21 21:11

@Eliška nejsem. Jsem hruška. Mám velmi utly hrudník tzn.cca 65 cm obvod pod prsy a push up podprsenka velikosti 65D je na prsa kolem 81 cm obvodu :lol: proto jsem ti psala ať se na to reálne podíváš, že je to vlastně nic. Pokud to nebude push up, tak beru 65C. Přes boky mám 96 cm, což je krutý nepoměr. Ikdyž se na hlavu postavim, tak to nijak cvičením dolů nedám. Dříve jsem chybně nosila podprsenku velikosti 70 A.
Ty vrchy mám svetriky, zase Orsay, včetně těch jejich halenek. Já vlastně nakupuji jen tam. Nejvíce mi to vše na krátké tělo sedí. Jinde mi nesedí ani sed kalhot, ani prsní záševky, ani pas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13579
25.9.21 08:05
@Trojlístek píše:
@Eliška nejsem. Jsem hruška. Mám velmi utly hrudník tzn.cca 65 cm obvod pod prsy a push up podprsenka velikosti 65D je na prsa kolem 81 cm obvodu :lol: proto jsem ti psala ať se na to reálne podíváš, že je to vlastně nic. Pokud to nebude push up, tak beru 65C. Přes boky mám 96 cm, což je krutý nepoměr. Ikdyž se na hlavu postavim, tak to nijak cvičením dolů nedám. Dříve jsem chybně nosila podprsenku velikosti 70 A.
Ty vrchy mám svetriky, zase Orsay, včetně těch jejich halenek. Já vlastně nakupuji jen tam. Nejvíce mi to vše na krátké tělo sedí. Jinde mi nesedí ani sed kalhot, ani prsní záševky, ani pas.

Diky, taky tam rada chodim, mam od nich tricka a saty, tusim ze i kdysi dziny, ale byly to prave bokovky. Halenky zkusim :palec:
U podprsenky mi cokoli nad B odstava a obvod mensi nez 75 uz mam otlaky. Jako to me netrapi, i kdyz samozrejme neni ty boky cim vyvazit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 22:50

Nedavno jsem koukala na thepetitepearproject, je to blog male hrusky. Nenosi vycpane podprdy, coz ja bych nezvladla… Tak treba najdes inspiraci tam. Ja mam 165/65, tez po trech detech. Nevadi mi muj velky zadek, vadi mi ten vyrazny nepomer mezi S vrskem a L spodkem. Moc takovych zen nepotkavam, co bych dala za konfekcnejsi postavu. Nejlip vypadam asi v dlouhe sukni a tilku, ale to jaksi nelze nosit cely rok. Bohuzel nemam hezka ani kolena… leginy a skinny dziny se mi na me nelibi. Kalhoty shanim horko tezko rovne, treba na bonprixu. Drzim nam palce, at se svou postavou hlavne srovname.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat