Tipy na tajnou oslavu 30. narozenin

12746
21.7.13 21:27

Tipy na oslavu 30. narozenin

Ahoj,

pomalu manželovi připravuji tajnou oslavu 30. narozeni. Uvítám všechny nápady na jídlo, pití, originální výzdobu, dort a prostě všechno co vás na nějakých akcích zaujalo nebo zachutnalo.
V případě jídla a pití prosím i množství a počet osob.

DÍKY!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24136
21.7.13 21:31

Udelat to hlavne nekde v restauraci, at s tim nemas praci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
21.7.13 21:33

Plánuješ vše chystat sama nebo využiješ restauraci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
21.7.13 21:34

Vida to jsem nějak opomněla :oops: bude to komplet v mojí režii. prostor mám venkovní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24136
21.7.13 21:37

Hlavne zadny stmelovaci hry proboha. Pro kolik lidi to planujes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
21.7.13 21:39

@pikola počítám mezi 30-50. seznam hostů bude dělat jeho kamarád takže moc odhad nemám.

hry určitě neplánuju :lol: budu tam mít 20 měsíčního prcka a budu v 9. měsíci takže myslím, že budu mít o hry pro sebe postaráno do sytosti :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24136
21.7.13 21:43

Asi bych vymyslela nejake tema, nejlepe neco, co ma manzel rad, treba nejaky druh alkoholu, zemi, cokoliv.
Ja osobne bzch se ale do takove oslavy sama nepustila, co si pamatuju z posledni doby tak nejlepsi byla oslava, kde byla vodka a sampano a kanapky v restauraci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
21.7.13 21:45

Koupila bych sud piva a naky kruty a na gril. Zalezi kolik chces investovat. Potom par flasek tvrdyho. Vetsinou hosti prinesou i sami a obsatrala bych nakou hudbu. Zalezi jaky mas moznosti, ale jako priklad:muj kamos ma mixaznu pult, tak se zhosti role dj a hraje, tak jestli mas moznost tohle by byla dobra volby si myslim, poslouzi to dokonale i jako zabava.Dort musis vedet ty, co ma rad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
21.7.13 21:46

@paola white nejlepsi venkovni oslava, co jsem zazila byly 50tiny. Na stolech byly velke tacy s cukrovim, zeleninou, tlacenkou, syrove a ovocne. Pak se podavaly 3 uzene velikanske kyty, zaroven se nesly tacy s pecenou kukurici, chlebem, nevzpomenu. Kren, horcice. No a hlavni - ziva hudba a tocene pivo.
Oslava byla take prekvapenim pro oslavence. Proste si v sobotu vysli do mistni hospudky u reky na rodinny obed. Prisli a tam cca 30 lidi - rodina, blizci kamaradi. Strasne super a nenucene, ani s tim jidlem nebylo moc parani. Zabavu jistila kapela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
21.7.13 21:46

@pikola no zas nejsem Onassis abych zvala 50 lidí do restaurace… navíc počítám s odpolední grilovačkou a večer si už půjdou někam kalit. spíš jsem chtěla tipy na občerstvení a zajímavé věci co na něčí oslavě zaujali. to že to budu dělat sama a kde to bude je dané na 100%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
21.7.13 21:49

@Hulu jj někoho na hudbu zajistím to je dobrý nápad. počítám, že se sejde dost lidí tak to někomu hodím na hrb :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
21.7.13 21:49

Páni, to je dost lidí…co jsem byla na takových větších oslavách, tak většinou se dělalo nad ohněm prasátko, to já mám osobně hodně ráda ale zase teda s tím je dost práce a neměla bys moc klid, jedině najít někoho, kdo by se o to staral. Při takovém počtu lidí a ještě k tomu s prckem a těhotná, bych asi uvařila nějakej luxusní gulášek nebo něco podobného, s čím potom nejsou starosti. Co se týče dalšího pohoštění na uzobávání, asi bych udělala obložené mísy, popř. hodně se dělají mini řízečky, bramboráčky, k tomu pečivo a čerstvá zelenina. Jednohubky bych při takovém počtu lidí asi nedělala, maximálně bych udělala několik druhů pomazánek a nakrájela rohlíky, ať každý jí dle libosti :D Dort bych nechala udělat přímo manželovi, podle toho co má rád a další sladkosti bych volila formou nějakých mini zákusků, řezů, různé chutě, každý má rád něco jiného…pití klasika, bečku piva, bílé a červené víno, nealko klidně taky bečku…a co se týče zábavy, tak já byla na oslavě, kde měli balonky nafouknuté heliem a bylo to luxusní :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
21.7.13 21:50

Nejoriginálnější výzdoba u nás byly lampiony. Dělalý krásné intimčo prostředí a když začaly hořet od svíček, byla supr zábava. Můžete vyzkoušet :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
21.7.13 21:51

@Verca1989 nad prasetem jsem taky přemýšlela, ale nevím jestli se najde někdo kdo to zvládne :think: a hlavně ani nevím jak dlouho se to dělá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
21.7.13 21:52

@Tiger-lily :lol: no to zní dobře, ale bude to odpoledne tak nevím jestli by lampiony nevzplály ještě před svou osvětlovací rolí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama