Tipy na přírodní produkty ke snížení hmotnosti a detoxu těla

16.6.21 09:08

Tipy na přírodní produkty ke snížení hmotnosti a detoxu těla

Hezký den Vám přeji :)

Ráda bych se dozvěděla o nějakých novinkách na trhu, anebo odzkoušených produktů na zhubnutí a detoxu těla :) Snažím se pravidelně aspoň 3 týdně cvičit a upravila jsem si jídelníček, ale jde to nějak pomalu, trošku bych tomu chtěla jít naproti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1709
16.6.21 09:22

Žádné zázračné inovativní produkty neexistujou. Pořád funguje starý dobrý pohyb a přiměřené množství jídla, převážně ze základních surovin. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3553
16.6.21 09:24

Hýbat se a nežrat (moc). Nic lepšího ještě nikdo nevynalezl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
16.6.21 09:31

Nejde to ošidit produkty, musí se to poctivě vydřít, nic jiného nefunguje :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
16.6.21 09:41

Mě teda pomohl čaj na odvodnění…Tummy Tox. Malinová příchuť, takový prášek v sáčku, do litru vody a popíjet dopoledne. Na záchod jdu za to dopoledne snad 5× :lol: :lol: ale výborně mě to odvodnilo a splasklo mi břicho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
16.6.21 10:08

@Denisapilch nic takového neexistuje.. Až někdo vymysli něco, co funguje, bude miliardář

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4287
16.6.21 11:04

Ahoj, doporučuji čaj Štíhlá linie od Lerosu, docela chutná. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1637
16.6.21 13:49

Nejlepší dva přírodní způsoby jsou zdravá strava a pohyb. To ostatní je z 99% reklamní trik nebo placebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.6.21 15:37
@Freeandwild píše: Žádné zázračné inovativní produkty neexistujou. Pořád funguje starý dobrý pohyb a přiměřené množství jídla, převážně ze základních surovin. :mavam:

To je pravda, snažím se sportovat aspoň 3× týdně cca 2 hodinky a nijak se nepřežírám a stále mi přijde že jsem se sekla na 60 kg a nejde to dolů. Tak jsem chtěla nějaký tip čím bych to podpořila ještě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.6.21 15:38
@Saffiraa píše:
Ahoj, doporučuji čaj Štíhlá linie od Lerosu, docela chutná. :palec:

Jak dlouho ho piješ a kolik jsi zhubnula - jestli se můžu zeptat? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.6.21 15:41
@NinaU. píše:
Nejlepší dva přírodní způsoby jsou zdravá strava a pohyb. To ostatní je z 99% reklamní trik nebo placebo.

Jojo už jsem reagovala, moje váha se sekla a už mi to nejde moc dolů, samozřejmě můžu více cvičit a čas mi to zase nedovolí:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.6.21 15:43
@kruel píše:
Mě teda pomohl čaj na odvodnění…Tummy Tox. Malinová příchuť, takový prášek v sáčku, do litru vody a popíjet dopoledne. Na záchod jdu za to dopoledne snad 5× :lol: :lol: ale výborně mě to odvodnilo a splasklo mi břicho :palec:

Haha super, koukala jsem na 3 přípravky. Neeru detox, kamarádka mi ho doporučila, ale nedokážu si to představit, že bych na tom byla týden třeba :D. Potom dieta od Keto, anebo přírodní produkt reduxil, takže uvidíme co vyzkouším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
17.6.21 16:11

Slyšela jsem nějakou chválu na Diterpex ale já sama těmto zázrakům také moc nevěřím. Ale tak za zkoušku nic nedáš. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
17.6.21 16:48

Čistá voda :mavam:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1637
17.6.21 17:53

@Denisapilch
Spis bych se podívala poradne na stravu - opravdu detailně. Také je možné, ze třebas nabrala nějaké svaly takže se shozenymi tuky je to sul nul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat