Tipy na přivýdělek z domova

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
21.5.22 07:25

Tipy na přivýdělek z domova

Ahoj, jelikož místo nástupu do práce po mateřské ležím doma s přetrhlou achillovkou, chtěla bych se zeptat a i poprosit o tipy na nějaký přivýdělek z domova. O malou se mi stara mamča, chodit nemůžu, takže toho času je fakt hodně. Nemáte někdo něco osvědčeného? Nějaké kompletace nebo vyplňování na internetu, hlavně o čem už víte že není podvod a je za tu snahu alespoň něco málo. Moc dekuju🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4870
21.5.22 07:34
@Meybverry píše:
Ahoj, jelikož místo nástupu do práce po mateřské ležím doma s přetrhlou achillovkou, chtěla bych se zeptat a i poprosit o tipy na nějaký přivýdělek z domova. O malou se mi stara mamča, chodit nemůžu, takže toho času je fakt hodně. Nemáte někdo něco osvědčeného? Nějaké kompletace nebo vyplňování na internetu, hlavně o čem už víte že není podvod a je za tu snahu alespoň něco málo. Moc dekuju🙏

Tohle určitě už nefunguje, tak jako před xy lety 🤷🏻‍♀️ Pro svého zaměstnavatele bys něco dělat nemohla? Hodně se po netu nabízí kosmetika a různé chujoviny, ale na nucení lidem musíš mít žaludek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.5.22 07:41

@shadowbabe
Ja dělám v přímé péči se zdravotně postiženými lidmi, takže to je prostě v pytli… vrátit se budu moct až bude noha fakt plně funkční, což bude fakt za dlouho 🤦‍♀️. Je mi to jasné, hlavně že je všude asi plno podvodů, nikdy jsem nic podobného neshaněla ani nedělala, jen si pamatuju jak si naše mamča když jsem byla malá privydelavala s keramikou(dodelavani ocicek, malovani na hrnky a tak 😀), ale jak říkáte, to už asi nefunguje. Vůbec nevim co delat, privydelavala jsem si uklidem k materske. Ted tu lezim a mam desny pocit, vsichni kolem me jen litaj, strasne rada bych to nejak vyuzila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 08:16

Co umíš, co máš vystudované? Já dělám doma na PC korektury (jsem češtinářka), doučuji po Skypu (ČJ a AJ). Nemáš něco podobného, co bys mohla předávat těm, kdo to potřebují?

• Citovat
  • Nahlásit
14
21.5.22 08:25
@Anonymní píše:
Co umíš, co máš vystudované? Já dělám doma na PC korektury (jsem češtinářka), doučuji po Skypu (ČJ a AJ). Nemáš něco podobného, co bys mohla předávat těm, kdo to potřebují?

Bohužel, mám vystudovanou pouze střední sociálněsprávní činnost a rekvalifikaci na masáže, baví mě kreativní práce, ale že bych vyloženě měla nějaký nápad co vytvořit abych to popřípadě mohla nabídnout… je toho teď taková spousta a nic originálního nemám. S nohou😅 jsem si privydelala uklidem a masážema, ale takhle fakt nevim 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
21.5.22 08:42

@Meybverry ak Ťa baví telefonovať tak aj to sa dá robiť z domu. Mediacal, Stemmar, Data colect.Je ich ešte viac.Na privyrobenue je to fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.5.22 08:47

@snehurka845
No popravde bych radeji neco manualniho. To je nabizeni nejakych produktu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
21.5.22 09:08
@snehurka845 píše:
@Meybverry ak Ťa baví telefonovať tak aj to sa dá robiť z domu. Mediacal, Stemmar, Data colect.Je ich ešte viac.Na privyrobenue je to fajn.

Jo nějaké call centrum z domu je fajn nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4870
21.5.22 09:15

Tak bych zkusila jít cestou call centra, pokud maminka pomůže s péčí o dítě, tak máš vlastně „klid na telefonování“ :mrgreen: Takže toho by se dalo využít :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.5.22 11:32

Teď možná budu znít vybíravě, ale to telefonování pro mě asi nebude… ja než se vždycky vymáčknu když něco… 🙈 😅. Zkusím ještě pohledat jestli mě něco nenapadne. Ale děkuju. Kdyby někdo měl nějaký tip, sem s ním 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
21.5.22 13:03
@Meybverry píše:
@snehurka845
No popravde bych radeji neco manualniho. To je nabizeni nejakych produktu?

Manualni prace z domu jsou podle me scifi. Tohle lepe a kvalitneji udela bud stroj nebo levneji dite v Indii. Z domu jedine to call centrum, mozna ty masaze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
21.5.22 15:17

Účtovat, zpracovávat faktury, učit předmety ZŠ, SŠ, dělat HTML, C++ Javu, psát články, editovat weby, zpracovávat došlé objednávky atp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
7.6.22 10:33

Kde se dá prosím sehnat nějaká forma editace webu, případně zpracování objednávek? Na Facebooku se toho nabízí spousta, ale z tohoto sortimentu mě nic zatím neoslovilo.

Děkuji ✨ 🍀 🌈 💞 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
7.6.22 17:17
@Allčča píše:
Kde se dá prosím sehnat nějaká forma editace webu, případně zpracování objednávek? Na Facebooku se toho nabízí spousta, ale z tohoto sortimentu mě nic zatím neoslovilo.Děkuji ✨ 🍀 🌈 💞 🙏

Jobs.cz, webtrh.cz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat