Tipy na výlet - okolí Boskovic, Blanska...

2867
2.2.20 18:31

tipy na výlet - okolí Boskovic, Blanska...

Ahojky holky, pomalu přemýšlím nad prázdninami a kam vyrazíme…

Nějaké tipy na výlet, či pobyt v okolí Boskovic, Blanska, klidně i v širším okolí s jakoukoliv tématikou či zaměřením, byste měly?

Ráda se inspiruji jakýmkoliv nápadem :kytka:

Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
161
2.2.20 18:36
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5246
2.2.20 22:57

Bydlel jsem na blanensku, ale už jsem asi 20 let mimo…
Moravský kras - Macocha, Punkevní jeskyně. Zámek Lysice - asi 10 km od Boskovic, zámek Boskovice. Javoříčské jeskyně. Rudka u Kunštátu - jeskyně blanických rytířů.
Už jsem tam nebyl spoustu let, do Punkevních jeskyní se teď myslím musíš předem objednat, zakůůůgluj… :nevim: 8)
Ještě se mi vybavilo arboretum Borotín - výstava a prodej skalniček, nevím, jestli momentálně funguje, za komančů tam jezdily plný autobusy lidí, po převratu tam byly nějaký boje - restituce atp…
Westernové městečko Boskovice… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
3.2.20 07:44

Borotín funguje, nejlepší je na nějaké akce.
Krásný zámek je v Lysicích, v Rájci mají nádherné akce se zdobením květinovou výzdibou, je tam pštrosí farma.
Na Štědrý den jsme vylezli na Nový hra, ale je lepší tam jít, když je otevřeno :-)
Krásné procházky jsou v okolí Jedovnic, např. kolem Olšovce.
Moc rádi si zajedeme na parkoviště Skalní mlýn a jdeme roklí k jeskyním, kam nahlédneme do infocentra a pokračujeme stejnou cestou dál, serpentýnkami k Macoše, navštívíme oba můstky a sejdeme po jakési turistické značce zase dolů (okruh). Dole je pak Dům přírody, nebo tak nějak se to jmenuje, kde se děti pobaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama