Tiskárna HP photosmart C4480

5271
8.7.15 10:44

Tiskárna HP photosmart C4480

Ahoj vespolek.
Ráda bych sehnala instalační CD na uvedenou tiskárnu, nemáte doma někdo? Nedaří se mi na internetu nikde sehnat, ani na uložto. Soused ji dostal bez CD a jelikož má starší pc, tak se mu tiskárna automaticky s pc nepropojí.

Díky :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.4.16 17:53

Na webu HP určitě najdete ovladače k danému typu tiskárny a používanému systému, pokud existovaly. Stáhnete nejprv nainstalujete, restartujete, vypnete počítač, připojíte a zapnete tiskárnu, zapnete počítač, když jí nenajde sám spustíte průvodce přidáním hardware, najdete v něm tiskárnu a přidáte ji, měla by se objevit v ovl. panelech ve složce tiskárny a faxy. Existuje kratší způsob: Zavoláte „Béďu“ a on vám jí nainstaluje ;-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
23.4.16 17:55
@1Luca píše:
Ahoj vespolek.
Ráda bych sehnala instalační CD na uvedenou tiskárnu, nemáte doma někdo? Nedaří se mi na internetu nikde sehnat, ani na uložto. Soused ji dostal bez CD a jelikož má starší pc, tak se mu tiskárna automaticky s pc nepropojí.Díky :kytka:.

třebas tady je: http://www.driverguide.com/…r/detail.php?…

• Citovat
  • Upravit
24.4.16 19:33
@Honza49 píše:
Stáhnete nejprv nainstalujete, restartujete, vypnete počítač, připojíte a zapnete tiskárnu, zapnete počítač,

K připojení USB tiskárny opravdu není nutné vypínat počítač. Stačí ji prostě připojit v okamžiku, kdy instalátor k připojení vyzve. Navíc je ta otázka stará více, než 9 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.16 20:16

Paní píše že se jedná o připojení ke staršímu počítači a některé přístroje třeba XPčkám je třeba „vnutit“, předtím do nich ovladač nainstalovat a nechat je aby si přístroj našly a pak je postup takový jak jsem ho popsal, třeba u multifunkcí je to pravidlo ;-))), většinou se těžko zprovozňuje právě skener. XPéčka třeba v sobě neměla tolik ovladačů jako mají osmičky a vyšší WIN a tak nejdřív patřičný ovladač a pak zkoušet, plug and play je spolehlivý u vyšších verzí a navíc některé starší přístroje ho ani nemají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5271
24.4.16 20:46

Díky za reakce. Tipy využiji, tiskárnu mám nakonec doma, ale je v ruštině. Pc ji vidí, mám W8.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.16 11:45

@Honza49 Nainstalovat ovladač ano, vypínat počítač ne. To je to, o čem píši.
@1Luca Tak ono je skoro jedno, v jakém jazyce je tiskárna (na tom pididispleji se toho stejně moc vyčíst nedá), důležité bude nainstalovat české ovladače.
http://support.hp.com/…559/drivers/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.16 13:01

Ale už naposled. Restart po nainstalování ovladače je na jistotu, pak vypnu, připojím přístroj, zapnu ho a pustím PC. Při spuštění kontroluje většinou PC připojená zařízení, když najde nějaké nové nahlásí ho a hledá ovladač který když najde nainstaluje a zařízení zprovozní, když ne musí se ručně nebo na web výrobce, MS a pod. A s tím vypínáním, kolikrát se mi stalo že po zapnutí do USB se neděje nic. A tak preventivně vypínám, někdy nepomůže ani to. A optická zařízení a ovladače pro ně jsou kapitola sama pro sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.16 16:02

Jo a na tom pididispleji v menu si nastavte jako jazyk češtinu, jestli tam není, angličtina tam bude tutově, a obnovte tovární nastavení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama