Tiskárna na diplomy a tvrdý papír

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 10.09.18 15:09
Tiskárna na diplomy a tvrdý papír

Ahoj děvčata,
sháním inkoustovou barevnou tiskárnu, která zvládne tisknout na tvrdý papír. Potřebuji ji pro sportovní klub, kde tiskneme na lesklé tvrdé diplomy a zatím si s tím žádná menší tiskárna neporadila. Neumí ten papír správně posunout přes válec. Sice jsem zadávala požadavky do eshopů, ale nikdo zatím neporadil, prý je náš problém dost specifický. Tak doufám, že se tady najde někdo, kdo to už řešil a podobnou vychytávku vlastní :kytka:.

Reakce:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 10.09.18 15:16

A musí být nutně inkoustovka? Laserová ne? :think:

A v jaké cenové relaci si ji tak představuješ?

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 10.09.18 15:25

@klamonožka nevyužíváme ji často. Dá se říct, že párkrát do roka, jinak leží v klubovně ve skříni. Dost podstatná je i cena tonerů, inkoustové jsou přece jen levnější. Nejsme výdělečná organizace a tonery do laserovky jsou celkem drahý. Cena tiskárnny cca do 7tisíc.

tezi
Hvězda diskuse 50204 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 15:28

@Janli netisknu teda diplomy, ale hodně často fotky na kvalitní fotopapíry a občas i na čtvrtky (kolem 260g/m2) a měli jsme teda multifunkční tiskárny od canonu.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 45 inzerátů 10.09.18 21:10

Kdysi dávno jsem bojovala s tiskárnou co nechtěla jíst lesklý tvrdší fotopapír. Nacpala jsem ji ho do zásobníku spolu s obyčejným papírem, mírně postrkovala oba najednou do chřtánu a polkla to. Jinak nebyla ochotna ho pojmout.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 10.09.18 21:14

No, my máme laserovku (HP), ale je teda dražší, než jsi psala, a ty tlusté a lesklé papíry pod nátlakem sežere a potiskne, nevím, jak se s tím poperou levnější tiskárny.

Takže konkrétně neporadím, ale myslím, že to chce tiskárnu, která má kromě běžného zásobníku papíru ještě samostatný podavač, kam ty papíry člověk strká po jednom, protože z toho klasického zásobníku mají tiskárny problém si ty tlustší a lesklé papíry podat.

Žádná jiná rada mě teď nenapadá. :think:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 45 inzerátů 10.09.18 21:31

Nebo laminovat..

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 10.09.18 21:46

Díky za rady :kytka: . U těch diplomů je hlavní problém v tom, že se na předtištěný vzor dotisknou jména a tiskárny nejsou schopné ten diplom posunovat rovnoměrně a trefit se na řádky. Jestli neseženu, budu holt laminovat. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >