Tiskopis/formulář do porodnice (porodnice Milosrdných bratří)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilyly
Stálice 64 příspěvků 28.12.17 21:56
Porodopis - Tiskopis/formulář do porodnice (Milosrdných bratří)

Ahoj holky,

měla bych na Vás prosbu. Za chvilku rodím, podruhé. K prvnímu porodu jsem dostala s dostatečným předstihem formulář, týkající se jmen, nemocí v rodině apod., který jsem si před porodem v klidu doma vyplnila. V porodnici jsem mezi silnými kontrakcemi vyplnila pár řádků u kterých jsem si nebyla jistá. Teď jsem formuláře nedostala a ani nedostanu a na internetu je nemohu nikde dohledat 8o. Zároveň si to chci připravit dopředu, protože vyplňovat něco v bolestech opravdu nechci. Nemáte někdo něco staženého, popř. poradíte, prosím, kde to dohledám?

Děkuji a hezký večer :)

Reakce:
medunka23
Kelišová 7130 příspěvků 28.12.17 22:33

Já nevím co máš na mysli, byla jsem hospitalizována před porodem u první a u druhé byla plánovaná sekce, ale není to registrace k porodu a porodopis?? To jsem sepisovala v nějakém 36tt v porodnici, při příjmu už jen pár drobností jako souhlas s medikama a komu poskytovat informace.

honeybunn
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 28.12.17 22:42

Ahoj, nevim, jestli se nekde na netu da dohledat (spis ne), ale kdyz si zajdes na prijem na porodni oddeleni, tak ti ho tam normalne daji predem ;)

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 29.12.17 11:46

Rodila jsem tam před 3 měsíci a formuláře jsem dostala na vyplnění domů při prvním monitoru. Ty tam nechodíš? Ptali se mě, jestli je chci. Pokud ne, tak stačí zajít na ambulanci a dají ti je. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >