Reklama

Tiskopis/formulář do porodnice (porodnice Milosrdných bratří)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lilyly
Stálice 64 příspěvků 28.12.17 21:56
Porodopis - Tiskopis/formulář do porodnice (Milosrdných bratří)

Ahoj holky,

měla bych na Vás prosbu. Za chvilku rodím, podruhé. K prvnímu porodu jsem dostala s dostatečným předstihem formulář, týkající se jmen, nemocí v rodině apod., který jsem si před porodem v klidu doma vyplnila. V porodnici jsem mezi silnými kontrakcemi vyplnila pár řádků u kterých jsem si nebyla jistá. Teď jsem formuláře nedostala a ani nedostanu a na internetu je nemohu nikde dohledat 8o. Zároveň si to chci připravit dopředu, protože vyplňovat něco v bolestech opravdu nechci. Nemáte někdo něco staženého, popř. poradíte, prosím, kde to dohledám?

Děkuji a hezký večer :)

Reklama

Reakce:

medunka23
Kelišová 6855 příspěvků 28.12.17 22:33

Já nevím co máš na mysli, byla jsem hospitalizována před porodem u první a u druhé byla plánovaná sekce, ale není to registrace k porodu a porodopis?? To jsem sepisovala v nějakém 36tt v porodnici, při příjmu už jen pár drobností jako souhlas s medikama a komu poskytovat informace.

honeybunn
Kecalka 420 příspěvků 28.12.17 22:42

Ahoj, nevim, jestli se nekde na netu da dohledat (spis ne), ale kdyz si zajdes na prijem na porodni oddeleni, tak ti ho tam normalne daji predem ;)

Fima
Nadpozemská drbna 29222 příspěvků 16 inzerátů 29.12.17 11:46

Rodila jsem tam před 3 měsíci a formuláře jsem dostala na vyplnění domů při prvním monitoru. Ty tam nechodíš? Ptali se mě, jestli je chci. Pokud ne, tak stačí zajít na ambulanci a dají ti je. ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >