Tlaceni hlavicky nahoře v 37 tydnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 07.09.18 22:15
tlaceni hlavicky nahoře v 37 tydnu

Ahojte holky :) mam veliky problem jsem ve 37 tydnu a mala je porád otocena hlavickou nahoru no a tednto tyden me silene tlaci hlavickou na hore jakoby výše nad pupkem ale tak ze citim jeji hlavicku-bouli a ta me moc boli.. :( vim ze tam ma hlavicku protoze mi to rekl gynekolog.. no nevim co stim a porad doufám ze se otocí.. je vubec nejaka sance ze se to tak stane?? nechci na cisarsky rez :( nevim co stou hlavickou proc me tak tlaci a boli.. treba to tak mate nebo mely.. budu moc rada za odpovedi dekuji Vám moc :) :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 07.09.18 22:18

Samce je - některé deti se otoci Ina poslední chvíli… já měla KP taky a chtěla jsem sekci a byla to pohoda…nedam na ni dopustit. Nechtěla jsem riskovat a jsem rada, nemenila bych. Tak ať vše vyjde dobre a jak si přeješ, jsi zdravá a spokojena ty i miminko ;) :srdce:

nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 07.09.18 22:21

@Danca1995 muj syn byl otoceny dolu a tlacil me strasne na mocak.V takhle pokrocilym stadiu tehotenstvi je to uz o nervy.Jestli se otoci nevim,rekla bych,ze ne.Nestresuj se cisarskym rezem,muze to dopadnout i jinak.Kamosce trebas mimco pred porodem nejakym chmatem otaceli

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 07.09.18 22:23

@Lioness34 Dekuji moc :) jsi moc hodna :) :srdce: :* mam zotho ztrach aji s cisaraku a aji porodu vseobecne no.. ale porád nechápu tu hlavisku :( to uz je tak velika ze tak moc tlaci? ale jen hlavickou?

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 07.09.18 22:24

Ak sa neotoci dá sa ísť na hmat alebo aj rodit KP prirodzene. Machri na to su v Zlíne napríklad, neviem odkiaľ si. Ja by som teda do CS dobrovoľne nesla

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 07.09.18 22:28

@meggy33 ja chci rodit ve Valasskem mezirici :) a tram se rodi pry aj nozickami jako prvni ale co kdyz bude mit pokrcene nozky coz mela doted celou dobu proste si na nich sedela..pry na tento porod musimit natazene nohy.. a jj taky bych nesla na CS ale kdyz budu muset… moc se toho bojim :nevim: :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 22:33

@Danca1995 Natazene nohy??? Co to je za blbost? Rodi se koncem panevnim, tudis zadeckem, pokud je poloha pro to prizniva. Pokud je poloha sptna, musi ae na cisar. Jinak tlaceni hlavicky je normalni, jine zeny tlaci zase dole ;-) Muze te tlacit cokoli, nozicka, hlavicka, rucka. Taky jsem mela ditko kp a tlacila me hlavicka pod zebry, ale a tim nic moc neudelas.

nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 07.09.18 22:37

@Danca1995 v zivote bych nerodila dite nohama napred,nechci strasit,ale sestrence tak umrel malej.Ono zalezi i hodne na doktorovi,ale ja bych do toho nesla(jsem zdravotnik)radeji cisarsky rez.Za to riziko by mi to nestalo

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 07.09.18 22:37

no práve to me celkem stve ze stim nic moc neudelam… a to rikal doktor ze pry musi mit natazene nohy aby slo porodit koncem panevnim kdyz si na nich bude sedet tak pry tezko se to da..jinak dekluji za tvuj nazor :)

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 07.09.18 22:38

@nika1988
jejda… to se fakt muze stat? jako kdyz mi rekne doktor ze bude cisarak tak to neodmitnu ale nechci ho az tehdy kdyz uz nebude jina sance no..

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 07.09.18 22:39
@Danca1995 píše:
@meggy33 ja chci rodit ve Valasskem mezirici :) a tram se rodi pry aj nozickami jako prvni ale co kdyz bude mit pokrcene nozky coz mela doted celou dobu proste si na nich sedela..pry na tento porod musimit natazene nohy.. a jj taky bych nesla na CS ale kdyz budu muset… moc se toho bojim :nevim: :,(

Já bych KP klasicky narodila ani za nic - tisíc porodu se podaří a jeden ne a nikdo ti neřekne ze zrovna tvůj se na 100% zadari ze bude vše vporadku… a mít postižené dítě jen proto ze chci rodit přirozene - jak já byla šťastná za sekci!!! Pro mě to bylo nadherne i když mě uspali a pak mi miminko dovezli - vůbec mě to negativně nepoznamenalo, dekovala jsem Bohu ze jsem vporadku já i dítě. Nakonec jsem sla na sekci 3×.. a jsem šťastná a i jsem kojila do cca roku každé dítě ..
taky mě tlačilo miminko do strany pod zebra a pak mi v noci praskla voda. Měla jsem 2× akutní sekci a jednou plánovanou. Všechny deti miluji neskutecne. Pokud by jsi musela na sekci není to žádná ostuda a ani není pravda ze by ses nepostarala apod. Já jsem fungovala vždy velice brzy, u třetí ro bylo pro mě náročnější … ale nic nezvladatelneho. Musíš se sama naprogramovat ze vše se děje nejlíp jak jde a hlavně tak jak má nejlíp pro tebe i miminko.

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 07.09.18 22:42

@Lioness34 dekuji moc za tvuj názor :) aspon vim konecne na cim jsem :) stim cisarem atak ;)

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 07.09.18 22:43
@nika1988 píše:
@Danca1995 v zivote bych nerodila dite nohama napred,nechci strasit,ale sestrence tak umrel malej.Ono zalezi i hodne na doktorovi,ale ja bych do toho nesla(jsem zdravotnik)radeji cisarsky rez.Za to riziko by mi to nestalo

Jistě. Je to zbytecne riskovani zdraví miminka. X se jich podaří v pohodě ale nikdo ti nezaruci ze zrovna tvoje miminko to zvládne … navíc muže být přidusene až se sekne hlavičkou a nikdo s tím nebude nic moct udělat… zlatě za sekce! Mě to přišlo krasne vše okolo i když jsem narodila s třetím jsem měla kontrakce po minute a stihli jsme sal jen tak tak. Pro mě to bylo bez stresu ze se potrham ze se miminku muže něco stát atd atd. Proste já k když jsem měla sekci na svoje porody vzpomínám hezky a nemenila bych.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 07.09.18 22:47
@Danca1995 píše:
@Lioness34 dekuji moc za tvuj názor :) aspon vim konecne na cim jsem :) stim cisarem atak ;)

Ono musíš se sama v sobě nastavit ze vše bude dobre a pak vše dobre bude ;) já se modlila od tehotenstvi ze bych si přála sekci a ať je miminko vporadku atd a mě to vyhovovalo … deti miluju a nemenila bych … já i díky těm sekcim na porod vzpomínám hezky. Měla jsem stres z klasického porodu. A kamaradka měla první sekci a byla na nervy ze nezvládla úlohu zeny, druhy si vynutila klasicky a měla komplikace ze říkala všude kudy chodila ze zlata sekce jak se rouhala atd. Bolesti dole a infekce a rozpadla se rána půl roku s tím behala po doktorech. A to díky bohu měla a má zdravé dítě. Pokud ti doporučí sekci neboj se ji. Není to strašne, já se nechala uspat a bylo to bezva, od bolesti mě dali atd

AnnaNuvoletta07
Kecalka 432 příspěvků 07.09.18 22:47

Četla jsem, že se mají přiložit sluchátka s nějakou hudbou naspod břicha, že se prý mimčo otočí za zvukem. Za zkoušku nic nedáte. :nevim: :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >