Tlačení hlavičky ve 32. týdnu, bolest břicha

191
8.5.21 12:47

Tlačení hlavičky ve 32tt, bolest břicha

Zdravím, za 3 dny mi začíná 32tt, už asi 3 týdny řeším opravdu silný tlak na spodek, špatně se mi chodí, stojí… Na vulvě se mi udělala obří boule a hematom, píchám tedy denně clexan a beru Detralex.

Doktorka říkala, že teda hlavičku má mimčo natlačené už hodně dole, řešila jste to některá? Neporodily jste předčasně?

Děkuji za zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
464
8.5.21 12:52

Já jsem přesně díky tomuto pocitu porodila ve 33 tt a přitom ještě týden před mi doktor na kontrole říkal, jak vše vypadá v pořádku a čipek je taky v pohodě. Radši bych už volala. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
8.5.21 13:16

@LadyDelRey

No já mám takový stav už asi tři týdny pořád stejný… Čípek prý v pohodě… Takze jsi mě moc nepotesila 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
8.5.21 13:38

Může a nemusí to nic znamenat. U dcery jsem měla hlavičku dole od 30 tt. Šíleně tlaky na spodek. Žádný cipek od 31 tt. Porod 38tt. U kluka cipek byl, tlaky na spodek žádné a stejně byl předcasne 32 tt. Co můžete udělá, tak ležet. Tím se tlak zmírní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
8.5.21 13:38

Já něco podobného, klidový režim a porod 37tt. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 15:26

Mela jsem to stejne-sotva jsem chodila, tlak na spodek a i pres hospitalizaci kvuli tvrdnuti bricha jsem predcasne porodila. Doporucuji co nejvice lezet-jen na zachod a zase do postele. Vydrz to takhle do 36.tydne a mas vyhrano. Zadna cesta autem-natrasani, zadny sex, jen lezet a pect miminko co nejdele to pujde. Hodne stesti.

• Citovat
  • Nahlásit
191
8.5.21 20:45

Holky moc děkuji všem za příspěvky…

Jen to ležení si nedokážu představit… Ale samozřejmě, jak určí lékař, o té hlavicce mi říká už asi měsíc, jen po včerejším sexu to asi opravdu cítím nějak víc… Tak mám odpočinkový den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat