Tlačení na močový měchýř

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klaraslunicko
Kecalka 231 příspěvků 22.04.18 21:28
Tlačeni na močový mechyr

Ahojky holky, začínám 6.mesic, dnes mám divny pocit při curani, nepali to, spis jakoby trochu tlaci, bolí, občas mi projede i župa bolest skrz pochvu, krev nic výtok normál. :? Nevím, jestli už jsem psycho, mám šílený strach ze zánětu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 22.04.18 23:49

@Klaraslunicko rano vzit moc a odcvalat za Mudrou. Tezko rict, co to muze byt a tu ti to nikdo nerekne na 100%. :nevim: Pravdepodobne to bude v poradku a mimis muze treba jen tlacit na nervovy zakonceni. I to dokaze pekne potrapit. Nebo se tusim daji koupit i ty papirky, kterymi to u Mudry kontroluji. Hlavne klid a at to dobre opadne :kytka:

Klaraslunicko
Kecalka 231 příspěvků 23.04.18 00:26

@Kuliočka děkuji moc, už to třeba zase vůbec necítím, takže asi mi tam opravdu někde tlačí, když to bude do zítra dobrý nebudu plasit. kope jak o život, takže to bude asi tím :srdce: děkuji :srdce:

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 23.04.18 00:35

@Klaraslunicko pokud to odeznelo tak bych se taky moc netrapila. U nas cim vic prcek roste, tim vice je takovych chvilek, taky je zivy jako blazen a umi si vybrat, kde postoura :lol:

Klaraslunicko
Kecalka 231 příspěvků 23.04.18 07:33

@Kuliočka je to super, díky bohu. A v kolikatym jste? Ja čekám první, proto jsem taková :D hodně věci už vypoustim, tak tohle už taky vypoustim, nejlepší je když mě kopne tak, ze se mi až nachvilku zamlzi :lol: :lol:

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 23.04.18 09:18

@Klaraslunicko nevykej mi :lol: :kytka: taky cekam prvni, akorat uz to mam za par. TP 4.5. :) pockej ten posledni mesic, to jak je nas maly zivy a uz nema moc mista, tak to teprve dokazi byt neprijemne pohyby :roll: :lol: jinak te chapu, clovek se o mimise boji. Ja se treba misto nervovani rozhodla duverovat mymu telu. Tvrdlo mi bricho od 4 mesice a mudra strasila s predcasnym porodem. Ale na kontrolach bylo vse ok, tak jsem si rikala, ze jen cvici na ten zaver. A smala jsem se se slovy, ze se maly zase bunkruje (schvava do krytu) ulicnik jeden :palec: :lol:

Klaraslunicko
Kecalka 231 příspěvků 23.04.18 09:56

@Kuliočka jeee :srdce:,tak to se mas :) ja už si říkám, ze chci porodit a už ho chci mít u sebe :P, taky mě tvrdne v podbrisku, ale nic extra, mám magnosolv a myslím si, ze to je proste normální, aby těhotenství bylo jen tak, bez problému :D to má snad málokdo. Noo teď o je ještě takový příjemný, břiško má zatím taky furt menší až me přijde, jestli vůbec roste :lol:

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 23.04.18 10:08

@Klaraslunicko taky jsem to tak mela, az na to tvrdnuti uplne krasny, na to jak tady obcas ctu, cim si chudery holky tady prosly :roll: 6. mesic jsem si s pupikem taky uzivala. To je takovy krasny a clovek si ho furt musi prohlizet a u kazdyho pohybu jsem se uculovala. Ted jsem rada, kdyz je maly chvilku v klidu :lol: obcas me potka bezesna noc, kdyz je maly nacpany pod zebrama a tlaci. To teprve to cekani a teseni se na to, kdy to uz prijde, nabira grady :lol: a ty cekas taky chlapecka?

Klaraslunicko
Kecalka 231 příspěvků 23.04.18 10:33

@Kuliočka a kdy ti poradně zaclo růst bříško?:)taky chlapečka :)

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 23.04.18 10:42

Jezuuus :srdce: nu, ja mela pred otehotnenim 43 kg, takze na me byl videt snad i zarazenej prd :lol: ale nejvic se mi pupajz zvetsil asi v tom 8. a 9. mesici, jak uz mimco fakt hodne roste a pribira :) to uz mi sly kila navic fakt jen do toho pupajze. Do te doby jsem pribirala tak nejako rovnomerne po celym tele :andel:

Klaraslunicko
Kecalka 231 příspěvků 23.04.18 11:47

@Kuliočka 43 kg, tyjo, ja měla 60,mám nahoře zatím asi jen 2 kila, ale ono to nahoru půjde :D nemáte fb?

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 23.04.18 11:48

@Klaraslunicko Mám, pošlu ve zprávě :)

BeeLitlle
Povídálka 15 příspěvků 23.04.18 20:48

Ahoj. Zacinam 6. mesic a mam to stejne. Nejhorsi je to po ranu, to mam pocit ze i prasknu. Moc mi sestricka kontroluje na kazde poradne a zatim vse v poradku.

Klaraslunicko
Kecalka 231 příspěvků 23.04.18 21:18

@BeeLitlle tak jsem rada, ze to je OK. Je to nepříjemný co? Aspoň příště budeme vědět, ze to není zánět, ale prcek :hug:

BeeLitlle
Povídálka 15 příspěvků 23.04.18 21:24

@Klaraslunicko tak tak :) Ale i tak nekdy plaším, když mě někdy píchne, něco zabolí. Proste prvni tehotenstvi :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >