Tlačí miminko patentka plenek od Bambooliku na zádech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lulu S
Nováček 4 příspěvky 07.07.19 09:29
Tlačí miminko patentka plenek od Bambooliku na zádech?

Maminky, mám koupenou sadu od Bambooliku AI2 na patentky a když jsem si je zkusila složit ( na svrchní kalhotky připla tvarovanou plenu a vkládací) přišlo mi, že ta patentka musí ležící miminko tlačit ( i když je schovaná v plence). :think:
Máte zkušenost? :)

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 2 inzeráty 07.07.19 09:33

Meli jsme a nic netlacilo, teda aspon jsem si toho nikdy nevsimla.

Lulu S
Nováček 4 příspěvky 07.07.19 09:55

Děkuji :mavam:

Oriseka
Povídálka 27 příspěvků 07.07.19 10:09

Netlaci.Ta patentka je uvnitr a kdyz se to zmensi, jak ma, tak to neni na zadech, ale nekde na zadku.Na novorozence to bylo u nas velke. Davala jsem jen 2 vkladacky od jine firmy-sirsi(do tech svrchnich kalhotek od bambooliku) a kdyz trochu vyrostl, tak jen tu tvarovanou od bambooliku(prikritou flizovou separackou) a pak takto komplet az na vetsi dite. Dulezity je najit, co bude vyhovovat a skoro vse se da kombinovat treba i s klasickymi ctverci.

ugluk
Hvězda diskuse 47037 příspěvků 07.07.19 10:32

Netlačí. Zpočátku můžeš dávat jen dvě krátké/ jednu dlouhou vkládačku pod zadečkem roztažené do V, ale ani ta velká netlačila, pokud nebude dítě ležet na betonu. Teď má Bamboolik nový duo systém bez patentek, ale pokud máš ten původní, netřeba se toho bát.

Lulu S
Nováček 4 příspěvky 07.07.19 11:38

Moc děkuji za odpovědi :) Ze začátku bych chtěla zkusit novosklad ze čtvercovky a do toho krátkou vkladacku, taky mi ta tvarovaná plenka přijde moc veliká ještě s tou vkládací. Doufám, že se do toho latkovaní dostanu :D

Váš příspěvek
Reklama