Tlacici 4mesicni chlapecek celou noc

28.5.20 15:51

Tlacici 4mesicni chlapecek celou noc

Ahojky holky… synovi budou 4 mesice a noce jsou stale hrozne :( Jelikoz pres den toho moc nenaspi, usne uz nekde po 19 hod. Spinka do cca 23 a to uz zacne ze spani tlacit, vzlykat ze si mu nejde prdnout a kdyz si prdne je to takovy tezky velky bolestivy prd, nebo jak ho mam popsat :) a neulevi se mu. Dostane flasticku a spi zase do cca 4 rano kdy to vse zacne na novo. Probiotika jsme zkouseli, mame asi 4. UM uz odmitam menit, kapicky na prd. Pres den se vyprdi jen u flasky anebo v houpatku. Nejake rady? Kdy to uz prejde??? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10888
28.5.20 16:02

Rektalni rourku ste zkoušeli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.20 16:12

@JancaS84 Ano, jenze to je uleva tak na 5 minut a totalne ho tim v noci vzbudim :-( a nechci ho na ni moc ucit. Kakame nekolikrat denne ukazkove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
28.5.20 16:19

Vydržet.. Jak se začne hýbat, tak kolem toho 6 měsíce bude klid..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7606
28.5.20 16:33

U dcery to přešlo ve 4 měsících když se začala otáčet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5412
28.5.20 17:32

Mně to zní jako alergie na bílkovinu kravského mléka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.20 18:18

@rozand mate s tim blizsi zkusenost? Na vaze pribirame, hleny, krev v plince nemame. Dr. se nikdy nezminil… vzdy rekne ze um je hure stravitelne a cau.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
28.5.20 19:05

A co jste měli a máte za mléko? Troufám si říct, že jsme si s břichem užili dost a úplně to přešlo až věkem, ale pomohlo nám kombinace biopron+espumisan a k tomu Beba comfort

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.20 20:30

@Kiwijeta Kendamil, Nutrilon, Hipp… a ted Sunar AR+comfort. Vekem? V kolika zhruba? Jsem uz jako chodici zombie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
28.5.20 21:09

@Lucinka1559 vím, že píšeš že už nechceš měnit..my měli HiPP a Kendamil. Pak jsme přešli na bebu a lepší. Teď je mu půl roku, spí furt blbě ale už ne kvůli břichu. Během čtvrtého měsíce zhruba. Když se začalo s příkrmy a začal se otáčet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
28.5.20 22:57

My mame skusenost s alergiou na mliecnu bielkovinu a maly zo spanku tlacit od druhej v noci do siedmej do rana. cez den tiez, bolo ho pocut cez cely byt. bolo mi ho, chudaka, luto. ale mal tiez hlien a krv v stolici. pokial su to „len“ zarazene prdy, alergia to podla mna nebude, ale aspon spomenut u doktora by to slo.

u maleho som nakoniec musela vysadit aj espumisan a obdobne kvapky, ani probiotika mu nesedia.

treba skusat, ale s trpezlivostou (teda nemenit mlieko jedno za druhym, striedat po dni probio a pod).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2359
28.5.20 23:13

Zkus babycalm. kapky z lekarny, jsou to bylinky v glycerinu a pomahaji celkove upravit traveni.jsou pro miminka od mesice a moje deti i deti kamaradek, ktere na me daly pocitily rychlou ulevu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
29.5.20 01:54

My třeba zas babycalm zkusili a když je syn dostával tak mu bylo ještě hůř. Ublinkaval a měl průjem. Takže zas platí - na každého něco jiného no. Jsou jak pokusní králíci :nevim: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
29.5.20 10:35

Jako bych viděla nás. Přesně 4 měsíce a dcera tlačila celou noc i deset hodin v kuse. Celou noc u prsa, nožky jsem jí držela nahoře a klepala po prdylce pro úlevu. Postupně se to zhoršovalo už jsme museli používat pro úlevu rektální rourku. Postupně se zhoršila i stolice. Byla do zelena plus hlen. Lékařka udělala stěry a kontrolu moči pro vyloučení nějaké infekce nebo zánětu. Vše negativní. Nakonec jsem došla k závěru alergie na mléčnou bílkovinu. Začala jsem držet opravdu přísnou dietu a po třech dnech se to začalo pomaličku zlepšovat. Momentálně má dcera 10 měsíců a střevo je zalecene a už obě jíme i mléčné výrobky. Ale byl to dlouhý boj neklidné noci atd. Hodně se to také zlepšilo se zavedením prikrmu. Probiotika nám sedla až biopron baby v hodně z nich je totiž mléčná bílkovina nebo sója a v těchto né. Jinak po babycalmu zhoršení a už jsem ani espumisan a nic jiného nedávala nic nezabíralo. Byly to šílené noci. Měla jsem strach aby si dcera nevytlačila břišní kýlu. Ale opravdu po dietě se vše pomaličku zlepšilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.20 14:41

@kalipea achjo… syna teda uz nekojim, ale opravdu me toto taky napada. Jenze zadne hleny, krev nemame :-( kaka normalne zlutou kasicku. Ale to nocni tlaceni je opravdu nekonecne. Nevite jestli na to existuje nejaky test na tu alergii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat