Reklama

Tlačící se zuby Paralen, nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ahojson
Povídálka 24 příspěvků 22.02.18 13:03
Tlačící se zuby Paralen ,nebo ne?

Ahoj dceři (4) už vypadly dolní dva myskaky (1 pravá i levá ) teď se ju tam tlačí nové zoubky a strašně ji to bolí a teče ji z dásní krev, přitom po vytrhnout zubů vůbec netekla, dásně zarudlé nemá. Teď jsem ji dala lék proti bolesti teplotu zatím nemá, máte někdo podobné zkušenosti?

Přečtěte si článek: Růst zubů u kojenců, jak ulevit od bolesti?

Reklama

Reakce:

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 22.02.18 13:12

@ahojson my dáváme paralen cipek ať se chudinka netrápí bolestí :mavam:

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 22.02.18 13:20

@ahojson ja bych dala teda spis nurofen treba :think: zkratka neco jako ibuprofen. Paralen neni moc na bolest ale asi ji taky pomuze. Co me dost prekvapuje, ze ve 4 letech ji rostou druhy zuby 8o muzu vedet kdy ji vyrostly prvni? Nase skoro ve trech letech jeste nema ani vsechny :roll: :lol:

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.02.18 13:29

Davejte na bolest nurifen a ne leky s paracetamolem. Kazdopadne at se to lidem libilo nebo ne, na bolest jsem davala leky. Mel to za vsechny zuby tak 3×. Jinak se to dalo.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 22.02.18 14:32

Nurofenek.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >