Tlak a bolest v konečníku

Anonymní
10.2.16 09:48

tlak a bolest v konečníku

Ahoj, budu ráda za každou pomoc, asi něco málo přes týden mě skoro pořád bolí v konečníku, nevím co si mám na to koupit za léky aby mě to nebolelo? Jsem už objednaná na gastro a kolnoskopii, ale do té doby musím vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2330
10.2.16 10:09
@Anonymní píše:
Ahoj, budu ráda za každou pomoc, asi něco málo přes týden mě skoro pořád bolí v konečníku, nevím co si mám na to koupit za léky aby mě to nebolelo? Jsem už objednaná na gastro a kolnoskopii, ale do té doby musím vydržet.

No přijde na to co to může být, můžeš mít třeba hemoše a na to stačí odvar z dubové kůry :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7867
10.2.16 10:45
@Anonymní píše:

Sama bych nic nedávala, když nevíš, co to je. Max bych si dávala ibuprofen na noc, abych se vyspala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6680
10.2.16 11:07

V lékárně si kup gel z dubové kůry (kolem 50Kč) a mazej si ho i dovnitř. Nejspíš máš nějaký hemeroid, dost možná i zanícený :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.16 17:43

Ahoj, také jsem se chtela zeptat čím by to mohlo být způsobeno ze mam tlak v konecniku.Jsem ve 32tr. Cítím to tak jako by se mi chtělo na velkou ale nemohu si dojít. Podle dr. Mám problém se stytkou sponu tak me napadlo jestli to nemůže byt od toho. Na záchod chodím nepravidelně. Trpím na tuhou stolici. Nic me nebolí i ten tlak není tak velký jen nepříjemný.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama