Tlak a bolestí v podbříšku pár dní do MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.03.18 21:50
Tlak a bolestí v podbrisku pár dní do MS

Ahoj holčiny mam na vás dotaz od tretiho dne ovulace mam tlaky v podbřišku a bolesti.. Cipek mam lehce hmatatelný hlen bílý kremovy ta bolest je děsná rezava a do toho divny tlak nikdy jsem to neměla ani pred MS ani v ovu a dost me to děsí abych nemela nějaký zanet je pravda že se o prcka snažíme jsem 6 den po ovulaci a 9 dnů zbývá do MS beru vitamíny uz prez měsíc vip mami.. A u doktora jsem byla ale byla tam jen sestřička říkala ať si udelam test ale až tak9.4 dřív ne MS ma dorazit 1.4 doktor je na dovolený a bude tam az pristi patek.. Došel mi i algifen kapičky proti bolesti a ibalgin prostě neberu vubec ani kdyz mi hlava praská prostě vim co je to za svinstvo kdyz nemusím necpu do sebe léky ale to břicho bolí vydržím to o to nejde ale jen me zaráží ten tlak a bolest v tom podbrisku plus kremovy hlen a čipek blízko a tvrdý myslíte že by to mohlo znacit těhu nebo to bude nějaký hnusny zanet jen by mě zajimalo jestli jste to taky některá mela popř. My říct k tomu vás nazor predem dekuju :hug:

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 23.03.18 23:04

Spis bych tipla zánět…

Anonymní  23.03.18 23:23

Přijde mi ale divny ze me to nějak nesedí při záběrech to snad tak většinou je :think:

Anonymní  23.03.18 23:24
@EvulinkaB18 píše:
Spis bych tipla zánět…
:think:

Anonymní  23.03.18 23:24

Nesvedi :nevim:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 24.03.18 08:11

Svědí mykóza v pochvě. Ale zánět děložního čípku nebo dělohy rozhodne nesvedi.

Anonymní  24.03.18 10:33

Jen mi přijde divny ze by to byl opravdu zanet kdyz do ted nic… A snažení bylo ob den porad si nějak tak říkám že ty bolestí píchani v podbrisku a tlak by mohlo být přece jenom těhu :roll:

Anonymní  24.03.18 12:18

Ja jsem začala mit ve 20 takove předmenstruační bolesti spolu s vytokem. Bolesti az do kyčle. Tehu si myslim, ze to nebude.

Anonymní  24.03.18 12:53

A ja zas měla bolesti i tlaky které popisuje zakladatelka a jsem momentálně v 5 mesici :srdce: takze za me možnost je držím palecky :kytka:

Anonymní  24.03.18 12:58

Tak dekuji za ruzne odpovedi ja dam pak vedet kazdopadne to nebolí porad jen občas jakoby píchne dnes už to třeba nebolí vubec jen ty tlaky v podbřišku a do toho me začala bolet prsa a lehce spinim do ms zbyva 8 dnu takze tomu taky davam šanci :palec: :srdce:

Anonymní  25.03.18 11:20

Tak holky mam slabého ducha vypadá to nadejne :srdce:  :hug:

P4ja
Závislačka 4498 příspěvků 25.03.18 14:02

Já jsem to měla podobné spousta výtoku a dva dny taková bolest jako zánět močového měchýře. Řezání ale samo to přešlo. Těhotná jsem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama