Tlak a píchání v konečníku

160
17.7.15 21:53

Tlak a píchání v konečníku

Přejí hezký večer :kytka:
Jsem 12tt a mám ted poslední dobou takovej tlak v konečníku až mi tam občas i píchne. Vetšinou to je když si dojdu na záchod (na malou ale)a někdy i jen tak, ležim v posteli, popichuje mě bricho a pobolívá a najednou to vjede do konečníku.. Na hemoroidy je ještě brzy ne? Máte nebo mívala jste to taky některá? Je to normální?
Děkuji :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

verulicek
17.7.15 22:00

@Lucuna na hemeroidy není nikdy brzy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
160
17.7.15 22:02

@verulicek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: neeee na ty je brzy :mrgreen: já ne nechci ještě :mrgreen: :mrgreen: ale u hemeroidů jde spíš o bolest a svědění mě tamjde fakt jen tlak až to píchá.. tak nevím z čeho to muže být nebo jestli je to běžný příznak takhle na začátku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
17.7.15 22:20
@Lucuna píše:
Přejí hezký večer :kytka:
Jsem 12tt a mám ted poslední dobou takovej tlak v konečníku až mi tam občas i píchne. Vetšinou to je když si dojdu na záchod (na malou ale)a někdy i jen tak, ležim v posteli, popichuje mě bricho a pobolívá a najednou to vjede do konečníku.. Na hemoroidy je ještě brzy ne? Máte nebo mívala jste to taky některá? Je to normální?
Děkuji :kytka: :mavam:

zeptej se gyndare na ko jiste bude vedet vic a číhne ti tam ale hemorodidy si taky myslim, ze je na ne brzo :think: :nevim:

• Citovat
  • Upravit
160
17.7.15 22:21

@JayLee K tomu jdu až v páteka ted odjíždim na dovolenou.. tak dofám, že je to normální a nic neobvyklého :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
17.7.15 22:22
@Lucuna píše:
@JayLee K tomu jdu až v páteka ted odjíždim na dovolenou.. tak dofám, že je to normální a nic neobvyklého :)

pokud se to da vydrzet tak bych počkala no :kytka:

• Citovat
  • Upravit
160
17.7.15 22:23

@JayLee no nic jiného nezbývá a omlouvám se, že píšu jak blb.. nějak mi vynechává klávesnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
17.7.15 22:24
@Lucuna píše:
@JayLee no nic jiného nezbývá a omlouvám se, že píšu jak blb.. nějak mi vynechává klávesnice
:hug: :hug: v pohode
  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
17.7.15 23:15

@Lucuna Já to mám taky, teď v těhotenství víc než dřív. Ale jsem hodně stydlivá, takže se odhodlávám to někde říct. Stydím se dokonce i před obvoďačkou :oops: :? Zajímavé, že před gyndařem se při běžném vyšetření moc nestydím :lol: Ale to jsou běžné kontroly, žádné dotazy ohledně mého zadku :lol: Hlavně mi přijde, že jsem si tam vzadu i nahmátla nějaký výrůstek, tak vůbec nevím, esli jsou to hemoroidy a k dr. se zatím stále odhodlávám, no… :zed: Anonym snad pochopíte ;)

• Nahlásit
  • Citovat
160
18.7.15 11:07

Anonymní, pokud jsi si tam něco i nahmatala, radši bych si k dr zašla :) přeci jenom na ty těhule koukají jinak a vezmou tě uplně v pohodě.. Já kdybych mohla chodím tam ob den :lol: :lol: a ted už se těšim na pátek až na něj hned ve dveřích vybalim jak mě ta pr*** bolí :lol: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.15 13:40

@Lucuna ahojka já jen to mám taky tak od 11. Týdne těhu. a doktor mi říkal že to je kvůli tomu jak se roztahuje deloha. Ale poslední dobou mě to bolí víc a víc. a když sedimenty tak pak nemůžu ani pořádně vstát. drzim palecky a přejí hezké těhu :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
18.7.15 15:18

@Bellinečka Takže je to normální.. takto jsem ráda, taky to mám no takhle jak kdy..někdy jen tlak, nekdy bolest jak kdy :) Děkuji a tobě taky pohodové těhu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.15 16:55

@Lucuna není zač :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.15 19:50

@Lucuna No, asi budu muset. Nechci něco zanedbat. :? Ale pořád nevím, esli to říct praktické nebo gyndařovi… Praktickou často nevidím, tak by snad mohla mezitím i zapomenout, co jsem s ní kdy řešila. gyndaře naopak vidím jako každá těhotná furt a pokud by se mne stále ptal na hemoroidy, tak bych se styděla víc a víc. Ale zas by to vyšetření proběhlo asi raz dva, při běžné kontrole, co stejně dělá vždy… No, musím nasbírat odvahu…
@Bellinečka @Lucuna Holky, oběma vám přeju, ať vás to nezlobí často, protože nepříjemné to teda je :(

• Nahlásit
  • Citovat
577
18.7.15 20:07

Ja to mávam niekedy, po pôrode už omnoho menej. Je to taká tupá bolesť a potom také pichanie až ma vystrie. Najhoršie je to niekde medzi ľuďmi, keď musím milo konverzovať a ona ma tá prd.. tak pichá a bolí:D Asi to má súvis s tými hemoroidmi, bohužiaľ sa mi v tehotenstve vytvorili, ale nemám ich problematické. Toto pichanie mi trvá niekedy tak dva dni a potom nadlho, nadlho pokoj. Neriešim to nijako, mávam to teraz výnimočne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama