Tlak na čípku, tupá bolest

Anonymní
12.11.20 16:14

Tlak na čípku, tupá bolest

Zdravím, chtěla bych se zeptat. Nikde jsem neviděla žádný podobný dotaz jen u žen které jsou těhotné nebo mají cystu.
Stalo se mi to že jsem včera měla fakt tupou bolest na čípku. Chci se zeptat stalo se Vám to někomu před menstruaci? Mně se to občas stane ale jen když menstruaci začínám. Také mívám dost šílený PMS jako že jsem nervózní, nervní, pobolívá mně podbřišek, mám citlivá prsa. Jenže teď to vůbec nemám. Nevím kam tuhle otázku zařadit tak jsem to dala do snažení snad s tím některá máte více zkušeností. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
102
12.11.20 20:19

Ahoj, u mne tu bolest způsobuje prodlužování a zkracování čípku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 20:43
@peclen píše:
Ahoj, u mne tu bolest způsobuje prodlužování a zkracování čípku.

Dekuji za odpověď :)
Snad to nic nebude. Bylo to jen včera a dneska už nic :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 10:29

Tak se hlásím.. Zatím mám 2 den spoždění. Včera se měla menstruace dostavit. Je mi zle od žaludku. Nemám ani na nic chuť. Kafe které mám po ránu oblíbené jsem celé vylila do dřezu. Ráno jsem měla bolest břicha jako že už by to mělo každou chvíli přijít. Tak jsme rychle letěla do práce dala intimku a čekám. Zašla jsem na WC a bolest břicha úplně ustoupila. Cítím se jen slabě, unavená. Zajímavé že při PMS mne i týden do předu poboliva břicho a hlavně mne úplně palej prsa. Teď vůbec nic! Jsem z toho na větvi. Včera jsem si udělala tt ale zapomněla jsem na něj a až po limitu tam byla hodně ale hodně slabá čára. Asi ryska..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama