Tlak na hrudi, zhoršené dýchání, slabost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katerinaaff
Povídálka 37 příspěvků 21.11.18 18:02
Tlak na hrudi, zhorsene dychani, slabost

Ahoj! Uz jsem tady ohledne neceho takoveho psala prispevek ale moje problemy se zhorsili. Drive jsem mela jen mensi tlaky na hrudi, kdy mi doktorka rekla ze to je od zad a poslala me na rehabilitace, po nich se mi to spise zhorsilo (fyzioterapeutka mi rekla ze zada a vse mam v poradku). Ted mivam vetsi tlaky na hrudi zejmena vecer a k tomu i celkovou slabost obcas i brneni rukou, to nejhorsi trva asi 10 minut a pak mam jenom tlak na hrudi. Lekarku aktualne nemam.

Reakce:
Ketris
Echt Kelišová 9762 příspěvků 21.11.18 18:06

Neni to spise psychicka porucha?

malá_holka
Kelišová 6136 příspěvků 21.11.18 18:07

úzkosti :think:

zuza92
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 21.11.18 18:38

Panická porucha, tetanie? Ale i třeba problém plic nebo srdce. Těžko říct :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 13478 příspěvků 21.11.18 19:01
@zuza92 píše:
Panická porucha, tetanie? Ale i třeba problém plic nebo srdce. Těžko říct :nevim:

souhlas

katerinaaff
Povídálka 37 příspěvků 21.11.18 23:46
@zuza92 píše:
Panická porucha, tetanie? Ale i třeba problém plic nebo srdce. Těžko říct :nevim:

A co je vubec tetanie? O tom jsem nikdy neslysela.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >