Tlak na krku – úzkost

9
22.8.21 11:37

Tlak na krku úzkost

Ahoj, potřebuji radu… Cca dva měsíce mě trápí tlak v krku, pocit knedlíku, svírani v krku, vše v oblasti kolem ohryzku, spíš pod bradou, jakoby mi celý krk natekal… Je to děsně nepříjemné a už nevím, kam s tím… Byla jsem u OL, mám za sebou Orl, sono krku a štítné žlázy, krevní testy… Vše naštěstí negativní, teď jsem zkusila brát ještě lék na páleni žáhy, ale na prsou me neboli, ani nepálí… A stejně to zatím nepomáhá, stále stejné potíže… MUDr už mi chce napsat antidepresiva, tomu se zatím bráním…i když to můžeš souviset, v květnu mi zemřel sourozenec :,( mám ještě někam zajít nebo je to psychika?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21595
22.8.21 12:39

Tetanie vyloučena?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.8.21 13:46

Tetanie slyším prvně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.8.21 14:01

Tetanie je příznak, součást jiných onemocnění, pokud je významná. Vzhledem k tomu, že vás vyšetřili, a vzhledem. k tomu co popisujete, bych ji vyloučila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61482
22.8.21 14:06
@greplbauer-psychosom píše:
Tetanie je příznak, součást jiných onemocnění, pokud je významná. Vzhledem k tomu, že vás vyšetřili, a vzhledem. k tomu co popisujete, bych ji vyloučila.

fakt jo? diagnoza přes internet? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.8.21 14:08

Ne, lékař :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61482
22.8.21 14:19
Ne, lékař :D

no a co? krom toho že si tady děláš reklamu, což je proti pravidlům webu, tak dost pochybuju, že se dá udělat diagnoza přes net.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61482
22.8.21 14:25
@Jane.Hood píše:
Ahoj, potřebuji radu… Cca dva měsíce mě trápí tlak v krku, pocit knedlíku, svírani v krku, vše v oblasti kolem ohryzku, spíš pod bradou, jakoby mi celý krk natekal… Je to děsně nepříjemné a už nevím, kam s tím… Byla jsem u OL, mám za sebou Orl, sono krku a štítné žlázy, krevní testy… Vše naštěstí negativní, teď jsem zkusila brát ještě lék na páleni žáhy, ale na prsou me neboli, ani nepálí… A stejně to zatím nepomáhá, stále stejné potíže… MUDr už mi chce napsat antidepresiva, tomu se zatím bráním…i když to můžeš souviset, v květnu mi zemřel sourozenec :,( mám ještě někam zajít nebo je to psychika?

Nechceš zkusit psychoterapii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21595
22.8.21 14:25

hele vyloučit tetani bez neurologa, kde nebyla to je dost odvážný a navíc není to součást ostatních nemocí může to být i samostatná nemoc což by jsi jako mudr měl/a vědět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.8.21 14:26

Děkuji, já se s ničím nelečim jinak, žádné prášky neberu, doteď jsem neměla žadny zdravotní problém. Je mi 42 let. Ale ten tlak je vážně k nevydrženi… Opravdu nejvíc převládá pocit nateklosti, při polykání žádnou bolest, nebo vaznuti jídla necítím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.8.21 14:38
@ka2ka píše:
hele vyloučit tetani bez neurologa, kde nebyla to je dost odvážný a navíc není to součást ostatních nemocí může to být i samostatná nemoc což by jsi jako mudr měl/a vědět

Neurologa mi doktorka už nenabídla, říkám, pri poslední návštěvě navrhovala antidepresiva… Což fakt nechci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 14:41

Od páteře

• Citovat
  • Nahlásit
9
22.8.21 14:41

Jo a ještě vlastne na Orl zmínil pan doktor zánět jícnu, že by to mohl být, ale to že on nevidi… Tak z toho už jsem úplně jelen…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.8.21 15:41

@Jane.Hood Poslala jsme Vám SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15091
22.8.21 20:58

@greplbauer-psychosom Dobrý den,

smazala jsem vám příspěvek, prosím nedělejte si tu reklamu, je to proti pravidlům, osobní propagaci si můžete dát maximálně do podpisu v diskuzi, nikoli jako příspěvek. Pokud byste v tom pokračoval(a), můžete být i blokován(a).

Děkuji za pochopení a přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat