Tlak na zuby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
brumi
Kelišová 6544 příspěvků 22.12.17 11:40
tlak na zuby po

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenost? Byla jsem ted často u zubního prvně s totální sedmičkou tu vytrhl a hojilo se to snad od teď rána bývá ještě někdy citlivá, ted jsem tam byla cca dva týdny zpět a v pětce mi čistil kanálky a nově vyplnil a zaplomboval, jenže od té doby mám dost často hodně nepříjemný tlak na celou půlku té strany co jde k lícní kosti a k uchu. Dnes je to hooodně nepříjemné, protože dva dny zpět mi opravoval na druhé straně 4 krčky a dáseň byla citlivá tak jsem jedla tou po trhání a kanálcích, jenže od té doby mám šáílený tlak v té oblasti, zub sám o sobě žádný nebolí, netepe, nepíchá ani neštípe, jen tlačí až bolí hlava :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ivašot.
Kelišová 6724 příspěvků 22.12.17 11:54

Nemáš tu plombu moc vysokou, že Ti překáží při skousnutí?

Uživatel je onlineStánina
Generální žvanilka 20478 příspěvků 22.12.17 11:54
@brumi píše:
Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenost? Byla jsem ted často u zubního prvně s totální sedmičkou tu vytrhl a hojilo se to snad od teď rána bývá ještě někdy citlivá, ted jsem tam byla cca dva týdny zpět a v pětce mi čistil kanálky a nově vyplnil a zaplomboval, jenže od té doby mám dost často hodně nepříjemný tlak na celou půlku té strany co jde k lícní kosti a k uchu. Dnes je to hooodně nepříjemné, protože dva dny zpět mi opravoval na druhé straně 4 krčky a dáseň byla citlivá tak jsem jedla tou po trhání a kanálcích, jenže od té doby mám šáílený tlak v té oblasti, zub sám o sobě žádný nebolí, netepe, nepíchá ani neštípe, jen tlačí až bolí hlava :nevim:

Radši zavolej doktorovi nebo někam na zubní, máš před sebou 4 dny volna, ať se z toho nezblázníš… Jak to bolí na hlavě, je to děs. Pokud ti tady neodpoví přímo zubař (a stejně to neuvidí, tak bude jen odhadovat z tvých subjektivních pocitů), tak jsou ti stejně všechny rady k prdu. Přeju, ať to brzo přestane a máš klidný svátky :kytka:
Edit: a mezi svátkama budou mít asi taky všichni dovolenou… :think:

brumi
Kelišová 6544 příspěvků 22.12.17 11:59

@Stánina právě že všichni mají volno, ale zase nechci plašit jak blbá, byla jsem u něj v úterý koukal na zuby a nic neříkal, kdyby tam byl kaz tak by asi reagoval, právě že už to dělá dlouho, spíš jsem myslela jestli to nemůž být velká plomba nebo tak, že třeba někdo měl stejný problém

brumi
Kelišová 6544 příspěvků 22.12.17 12:00

@ivašot. to už mě taky napadlo právě, protože když tou stranou nejím je to klidné dokonce to ani nereaguje na ledové či horké

ivašot.
Kelišová 6724 příspěvků 22.12.17 12:03

@brumi Zubař by to měl poznat, když Ti dá skousnout takový barvicí papírek. A podle toho obrousit.

Generální žvanilka 20478 příspěvků 22.12.17 12:03
@brumi píše:
@Stánina právě že všichni mají volno, ale zase nechci plašit jak blbá, byla jsem u něj v úterý koukal na zuby a nic neříkal, kdyby tam byl kaz tak by asi reagoval, právě že už to dělá dlouho, spíš jsem myslela jestli to nemůž být velká plomba nebo tak, že třeba někdo měl stejný problém

No nemusí to být nic, to je jasný, moc bych ti to přála… :kytka: já mám jen se zubama trošku horší zkušenosti… tak bych se bála toho dlouhýho volna… :oops:

Generální žvanilka 20478 příspěvků 22.12.17 12:04
@ivašot. píše:
@brumi Zubař by to měl poznat, když Ti dá skousnout takový barvicí papírek. A podle toho obrousit.

To by vadilo i při normálním skusu… :think:
@brumi dokousneš normálně? stoličky na stoličky? nevadí ti tam nic? :think:

ivašot.
Kelišová 6724 příspěvků 22.12.17 12:11
@Stánina píše:
To by vadilo i při normálním skusu… :think:
@brumi dokousneš normálně? stoličky na stoličky? nevadí ti tam nic? :think:

Zažila jsem to a sama na skus jsem nic nepoznala, proto dávají skousnout ten papírek a pak zabrušují ta obarvená místečka. Mě podobné problémy dělala jedna malinká přečnívající špička, vůbec bych nevěřila, že je to možné. Počítala jsem, že zub bude zralý na vytržení a ono stačilo dobrousit plombu.

brumi
Kelišová 6544 příspěvků 22.12.17 12:13

@Stánina dokousnu normálně jen šestka mi po vytrhnutí té sedmy trochu začíná ujíždět, a ta pětka s kanálky nijak nevadi jen při určitém úhlu je to právě jiné a ten tlak v tu chvíli větší

brumi
Kelišová 6544 příspěvků 22.12.17 12:15

@Stánina no já právě taky, mám všechny hodně špatné ale mám to nově opravené a hlavně ten tlak zlobí od vytrhnutí té sedmy, tak vůbec nevím, furt si říkám že kdyby to byl kaz tak bolí stále ale ten jen když jím, pak začnu druhou stranou a mám pokoj, nedávno jsem měla stejné pocity na obou stranáchtak sjem fičela zase k zubnímu a on že zuby úplně ok tak na orl a silný zánět dutin

brumi
Kelišová 6544 příspěvků 22.12.17 12:17

A když zatlačím u nodu pod okem je to hodně silné

ivašot.
Kelišová 6724 příspěvků 22.12.17 12:20
@brumi píše:
A když zatlačím u nodu pod okem je to hodně silné

Tak to bych si myslela, že bude opravdu spíš nějaký zánět.

Generální žvanilka 20478 příspěvků 22.12.17 12:20
@ivašot. píše:
Zažila jsem to a sama na skus jsem nic nepoznala, proto dávají skousnout ten papírek a pak zabrušují ta obarvená místečka. Mě podobné problémy dělala jedna malinká přečnívající špička, vůbec bych nevěřila, že je to možné. Počítala jsem, že zub bude zralý na vytržení a ono stačilo dobrousit plombu.

Nevím, já to na skus vždycky poznám :think: a že mi toho dělali… zuby mám teda zdravý, ale byl úraz jedniček…a pár opravovanejch stoliček…kolikrát jsem si zvykala na nový skus ani nespočítám… je fakt, že to snad ani nejde trefit, jak to bylo původně… ale když dokousneš fakt silou, jako bys opravdu kousala, tak by to mělo jít poznat… já už vím, na co se zaměřit…

Generální žvanilka 20478 příspěvků 22.12.17 12:23
@brumi píše:
@Stánina no já právě taky, mám všechny hodně špatné ale mám to nově opravené a hlavně ten tlak zlobí od vytrhnutí té sedmy, tak vůbec nevím, furt si říkám že kdyby to byl kaz tak bolí stále ale ten jen když jím, pak začnu druhou stranou a mám pokoj, nedávno jsem měla stejné pocity na obou stranáchtak sjem fičela zase k zubnímu a on že zuby úplně ok tak na orl a silný zánět dutin

radši si někam zavolej, fakt, tady to do kupy nedáme… jednou mě taky bolelo pod okem a byl to zánět pod starou plombou… :think: ty záněty se rozjížděj pomalu, ale pak je to fičák… kéž by to byly ty dutiny…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >