Tlak okolí - pobyt venku, procházky, běh

Anonymní
6.3.21 20:16

Tlak okolí - pobyt venku, procházky, běh

Připadám si, že jsem snad jediná, kdo se v současné době nevěnuje procházkách a pobytu venku, běhu apod. Jak všichni dávají na FB trasy procházek apod. Já bych nejraději doma (bydlíme v bytě, zahradu ani chatu nemáme). Alecitim šílený tlak okolí, že by se mělo chodit ven. Takže se snažím 1× týdne jít s dětmi ven (dětem se taky nechce, už jsou větší). Když byl sníh, tak jsme chodili na kopec, když mrzlo tak na rybník. To nás bavilo. Ale furt jen do přírody, už rok. Nikoho to nebaví. Je tu někdo, kdo to má stejné a má z toho také špatné svědomí?
Samozřejmě vím, že se daji hledat kešky, ruzke stopování hry apod, o to mi nejde.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62979
6.3.21 20:21

Osobně si neumím představit trcet doma.. A jsem ráda, že jsem v září pustila být ve městě a natrvalo se odstěhovala na vesnici. Ve městě zavřená v bytě bych zesilela, kor s dětmi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20688
6.3.21 20:23

To nevím jestli tu najdeš parťáka na takovou sebedestrukci, většina lidí musí ven, aby se nezbláznili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2041
6.3.21 20:23

Tak když ti to tak vyhovuje, tak se do toho nenuť. Ale já bych to nevydržela, být celé dny doma. Já potřebuji chodit ven jinak bych brzy skončila na psychitrii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1686
6.3.21 20:24

Já si připadám blbě, když jdu ven jen jednou za den… Když se stane, že nejdeme ven ani jednou za celý den, můžu vyletet z kůže. Ale je fakt, že děti máme malý.

Co doma celej den děláte? To nerypu, fakt se ptám… Já něco uklidím, něco uvařím, no ale na celej den to není. Děti si taky vydrží hrát tak dvě tři hodiny, ale pak už je to blbý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 20:27

Ale abych tě potěšila, nesnáším běh :lol:

A moje máma, když třeba měla na celý víkend někdy naše děti, s nima šla ven taky třeba jenom jednou za víkend, a to měla tři úplně malý děti v panelákovém 1+1. Jí to vyhovuje být doma, různě s nima maluje a vyrábí a vaří. Já bych se zbláznila, ale některý lidi jsou prostě doma rádi

• Citovat
  • Nahlásit
5316
6.3.21 20:31

Snažím se jít 1× týdně s dětmi ven!!?? 8o 8o To i náš děda, pár let před 80, chabrus na kolena, totálně vyděšený mediální masáží ohledně covidu, leze ven častěji!! 8o Já bych chcípla, nejít ven 1× denně. Jednou týdně, to bych musela být nemocná. Děti mám 3 a malé, takže by nejspíš nepřežily. :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3200
6.3.21 20:34

Jednou týdne ven z bytu? Podle mě troll. To nikdo normální nemůže myslet vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1338
6.3.21 20:35

U nás se taky starším dětem nechce ven. A teď, co zavřeli u nás všechna hřiště, už se nechce ani tomu nejmenšímu a já jsem kolikrát radši, běhat v za pár minut provlhle roušce fakt ani jeden nemusíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6642
6.3.21 20:40
@Anonymní píše:
Připadám si, že jsem snad jediná, kdo se v současné době nevěnuje procházkách a pobytu venku, běhu apod. Jak všichni dávají na FB trasy procházek apod. Já bych nejraději doma (bydlíme v bytě, zahradu ani chatu nemáme). Alecitim šílený tlak okolí, že by se mělo chodit ven. Takže se snažím 1× týdne jít s dětmi ven (dětem se taky nechce, už jsou větší). Když byl sníh, tak jsme chodili na kopec, když mrzlo tak na rybník. To nás bavilo. Ale furt jen do přírody, už rok. Nikoho to nebaví. Je tu někdo, kdo to má stejné a má z toho také špatné svědomí?
Samozřejmě vím, že se daji hledat kešky, ruzke stopování hry apod, o to mi nejde.

A on na tebe někdo přímo vyvíjí tlak, nutí te chodit ven? Nebo máš pocit, že musíš žít podle lidi na FB? Nechceš chodit ven, tak nechoď, nemáš nikomu co vysvětlovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1257
6.3.21 20:43

Zešílela bych jít ven jen jednou týdně. Běhat nemusíš, ale čerstvý vzduch je fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
6.3.21 20:47

A co děti dělají celé dny doma? 1× týdně, já pojdu fakt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
6.3.21 20:52

@Platanka já jsem tedy taky každý den nechodila, hlavně v zimě :oops:. Spis jsem vyhnala ven staršího a parkrat tam za nim zasla a pohrala si. Teď jak je teplo chodím na zahradu, musím ji nějak postupně zrýt, zdechly a rozlezly rostliny obstrihat a pohrabat a vyvézt tak, ale jinak jsem měla i vevnitr doma porad co dělat, to je snídaně, pak oběd, svacinka, pak už vařit večeři, mezitím prani, zehleni, uklid… jen narychlo vytrit mi trvá třičtvrtě hodiny až hodinu :lol: nějak to úplně nedávám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.3.21 20:54

Já jsem zavřená v obrovském starém domě s obrovským pozemkem. Má drahá polovička i zbylé okolí mě také neustále nutí chodit ven… I já jsem z toho již otrávená, nejraději bych dny seděla u krbu, sem tam něco uvařila rodince, vypustila je na zahradu a dělala si své. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1739
6.3.21 20:56

Tak to by mi šíblo fakt. Můžu se zeptat, co děláte, respektive co dělají děti? My chodíme téměř denně a to máme barák. V zimě totiž nemají bazén, trampolínu, tak by akorát byli zalezlý u tabletů nebo televize. Ale jinak souhlas, je to pruda, rok chodit furt jen do přírody nebaví nikoho. Děti už se skoro denně ptají, kdy půjdeme do zoo, do bazénu… Doufám, že si nebudou muset počkat na bazén na zahradě v létě. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat