Tlak, píchání, bolest v levém podbřišku

1211
11.10.12 00:11

Tlak, píchání, bolest v "levém" podbřišku

Ahoj všem,

nevím, jestli nejsem úplně mimo mísu, ale už nevím, kde se ptát… V lednu jsem vysadila antikoncepci, cyklus najel úplně ukázkově, všecko fajn, až na občasnou bolest, píchání a dloubání v levé části podbřišku. Nevěnovala jsem tomu pozornost, ale postupně se to stalo čím dál dotěrnější záležitostí, tak jsem běžela na gyndu, kde mudra řekla, že je to mimo její pole působnosti, že by to viděla na natažené, nebo jinak poraněné svaly jdoucí od třísla, případně tříselnou kýlu - o přemíře pohybu se fakt mluvit nedá. Že mám počkat tři měsíce a pak skočit k obvoďákovi. Tak jsem čekala, nic se nezlepšilo, obvoďák pravil, že to nic není. Za tu dobu jsem si všimla, že se bolest a jiné příznaky mění s cyklem. Těsně po MS bolest nikde, žádný dloubání, žádný píchání, nic. MS se v průběhu času stala bolestivější, než kdy dřív, silnější, křeče, bez pixly 400koveho ibalginu z baraku nevylejzam, spinim pred i po MS. Napadla mě endometrioza, ale nevím, jestli nejsem vedle, jak ta jedle… Na gyndu už moc běžet nechci, letošní jaro jsem tam neustále s něčím opruzovala a už si přijdu se svými bolístkami trapná… :roll: Zažila jste tohle něterá? Jinak sex ok, bez bolesti, močák taky ok, žádná krev, záněty, bolení… Díík :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7569
11.10.12 00:27

Slepák někdy bolí nalevo…
Asi bych zašla na nějaký UTZ :nevim:…není normální, že tě něco bolí, meli by to doktoři řešit, nebo alespoň zkontrolvat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11503
11.10.12 00:36

Ahoj, čemu bys ty bolesti přirovnala? Kolikrát za cyklus jsou? A ve které fázi cyklu? Pokud by to bylo zhruba uprostřed, tak mě napadla ovulace. Nikdy jsem nezažila jak ovulace bolí až po druhém vysazení HA před druhým snažením. Snažili jsme se tedy 2 cykly, ale oba byly naprosto stejné. V polovině cyklu ovulace a taková bolest, že jsem si musela sednout, byla to bolest v pravé části podbřišku, stupňovala se, ale za půl hodinky bylo po ní a já tak poprvé poznala jak ovu bolí (byly to takové hoooodně silné MS bolesti). Jestli to máš častěji a víš, že to ovulace být nemůže, tak jdi k dr. a nenechej se odbýt. Případně až to zase začne bolet, tak jeď na pohotovost a tam tě vyšetřit musejí.

Nebo mě napadl zánět močových cest. To jsem měla občasné bolesti v podbřišku, postupem času se stupňovaly až jsem skončila na pohotovosti a kapačkách (asi týden v nemocnici, při propuštění jsem byla odeslána ke svýmu gyndr.). Po měsíci jsem pak byla OK. Byly to takové bodavé bolesti.

To je jen to co jsem zažila já. Tvoje problémy můžou být i jiného rázu, ale to ti tu žádná neporadíme. Vyšetřit tě musí lékař, takže se nenechej odbýt a držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
11.10.12 08:23

Ahoj,

já mám přesně stejné bolesti, když mám ovulaci, zhruba 14-17den cyklu. Někdy je to až takové, že chodím v předklonu a nemůžu si pořádně sednout. Doma mám 20měsíční holčičku a nikdy předtím jsem tohle neměla (a to už jsem prášky několikrát vysazovala a nasazovala), a proto jsem taky po pár cyklech, kdy se to na chlup opakovalo běžela k doktorovi a poprvé jsem tam měla cystu, která sama odešla a další dvě kontroly nic, všechno v pořádku, byla vidět jen volná tekutina po prasknutí vajíčka (tzn. že ovulace proběhla) a doktor mi řekl, že mě může bolet to, jak ta tekutina tlačí na dělohu a s tím se nic udělat nedá.
Výhoda je v tom, že neutratim moc za ovulační testy, pač naprosto přesně poznám kdy mám ovulaci a stačí mi jeden :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nejiahibd
13.8.13 14:06

AHOJ mě je patnáct let a mám bodavou bolest v levé podbříšku. Pohlavní styk jsem samozdřejmě ještě neměla, tak se chci zeptat zda-li je možné, že jsem těhotná i tak?

• Citovat
  • Nahlásit
10638
13.8.13 14:07
@nejiahibd píše:
AHOJ mě je patnáct let a mám bodavou bolest v levé podbříšku. Pohlavní styk jsem samozdřejmě ještě neměla, tak se chci zeptat zda-li je možné, že jsem těhotná i tak?
8o 8o 8o :roll: :roll: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jájuš111
22.10.13 15:22

Ahoj je mi 16 let a posledních pár dnů zažívám bolesti a tlaky v levém podbřišku a divné tlačení na žaludek neví prosím vás někdo z čeho to mám nebo co to je? Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
PhDr.
25.10.13 21:23

KA :?: CISE:Ahoj, já mám to samé co ty, přišla jsi už na něco?

• Citovat
  • Nahlásit
leniska15
5.11.13 15:32

Ahoj holky, tak já mám to samá už asi 2 měsíce!!!
Takový divný tlaky v podbřišku, občas bolí, občas píchne, nejvíce ty tlaky…už jsem si myslela že jsem těhotná :nevim: :nevim:
ale to je vyloučeno!!! Na gyndě jsem byla, doktorka mě udělala ultrazvuk a nějaké stěry a nasadila prášky. Prý se mě rozmnožila nějaká bakterie, která jinak v pochvě normálně je, ale když se přemnoží je to špatný!! Po dobrání prášků chvíly dobrý a teď mě to začíná znova!!! :roll: Je to hnus a tak čekám že tam skončím znova a jestli máte nějaká zkušenost, ráda uvítám. Už přemýšlím jestli nebude problém jinde. Nejvíc mám ty tlaky a chodím hodně na malou…což už mě taky zaráží. Ale jinak žádný velký bolesti to nejsou jen je to nepříjemný! Jestli něco zjistíte nebo máte zkušenost písněte!!! Díky a přeju pěkný den ahoooj :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
699
4.8.15 15:07

Ahoj všem, jdu si pro radu. Jsem 2 měsíce od porodu a na Ko po šestinedělí už jsem byla(minulý týden) a vše vpořádku. Jenže dnes mě začalo pobolivát v levém podbřišku, a docela to bolí i na dotek, je to takové píchání a když trošku jakoby zatlačim vystřelujte to jakoby dál do dělohy. Menstruační bolesti to nejsou ty poznám. Na internetu jsem se dočetla že to můžou být i střevní potíže, ale přece jenom. Můj gynekolog ordinuje jen ve středy, tak nevím jestli tam zítra nezajit. Měl někdo něco podobného a nic to nebylo? Děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
16.2.19 17:50

@PM94
Ahojky tak jak si dopadla v tehdy.
Já mám teď podobný problém a nevím si rady.
Jsem asi 8 týdnů po hysteroskopie.
A minulý měsíc mě začalo po první menstruaci bolet na leve strane v podbřišku.
Bolest je taková nepříjemná i na dotek.
Nevím zda to je vajecnik či střevo. U ovulace i častější močení. :zed:
Jen vim na kontrole gynda ..při vše ok. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 12:06

@Monulemona jak jsi dopadla?
Mám to podobné, občas mě píchne v levém podbřišku, jakoby ve slabinách.
Začatkem roku v lednu jsem měla na levém vaječníku cystu. Ta v červnu sama vymizela. Teď mi zase dr na utz našel polyp. Vaječníky mám v pořádku. Po novem roce mam jít na hysteroskopii odstranit polyp. Že by to píchání bylo tím polypem?
M.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat