Reklama

Tlak pod levým žebrem a bodání do prsu při nádechu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LEONTYNAS
Povídálka 37 příspěvků 06.10.18 12:22
Tlak pod levým žebrem a bodání do prsu při nádechu .

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s tlakem pod levým žebrem a občasným bodáním do levého psu při nádechu? Začala jsem brát omeprazol je to týden, problémy mám 14 dnů a zhoršuje se to jsem nadýmavá, křeče v břiše, přidala se i bolest hlavy a teplota nad 37 stupňů? Stolice je normální nezvracím, ale po jídle mi je nevolno. Neměl někdo z vás podobné problémy. Děkuji za každou odpověď.

Reklama

Reakce:

annasmyc
Kecalka 242 příspěvků 06.10.18 13:14

řekla bych, že by to mohly být zaražené větry -dovedou potrápit neskutečně, člověk má pocit, že má infarkt…ale před rokem jsem taky měla bolesti pod hrudní kostí s teplotou -vyklubal se z toho slepák (poznají na pohotovosti z krve a ultrazvuku), prý to může začínat takhle nahoře a pak to sestoupí dolů

LEONTYNAS
Povídálka 37 příspěvků 06.10.18 14:02

Děkuju , naštěstí slepák už mám venku :-)

kilčo
Kecalka 115 příspěvků 06.10.18 16:14
@LEONTYNAS píše:
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s tlakem pod levým žebrem a občasným bodáním do levého psu při nádechu? Začala jsem brát omeprazol je to týden, problémy mám 14 dnů a zhoršuje se to jsem nadýmavá, křeče v břiše, přidala se i bolest hlavy a teplota nad 37 stupňů? Stolice je normální nezvracím, ale po jídle mi je nevolno. Neměl někdo z vás podobné problémy. Děkuji za každou odpověď.

určitě k obvodnímu ro žádankku na sono a rtg plic +břicha.Já měla šílené bolesti pod žebry,tedy bez vystřelování do prsou a bez teplot,myslela jsem si,že hrudní páteř namožeá či co,ale vyšetření ukázala,že voda naplicích.

LEONTYNAS
Povídálka 37 příspěvků 06.10.18 16:23

¨Jejda , asi nic příjemnýho , já mám spojitost se sažíváním , protože mi po jídle není dobře .I tak děkuju.

pionyrka
Kecalka 183 příspěvků 06.10.18 20:17

Ja toto mela take a byla to zablokovana pater, chodila jsem na teplou raselinu a masa mesic 2× tydne a pak uz dobry. Masaze mi napsala obvodacka.

pionyrka
Kecalka 183 příspěvků 06.10.18 20:18

Ja toto mela take a byla to zablokovana pater, chodila jsem na teplou raselinu a masa mesic 2× tydne a pak uz dobry. Masaze mi napsala obvodacka.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >