Tlak při močení po tlačení na velké

35
20.8.15 15:56

Tlak při močení po tlačení na velké

Holky, prosím, můžete mi poradit? Někdy včera, možná předevčírem jsem musela na velkou a fakt hodně jsem tlačila, dneska, když jdu na malou, tak cítím takový jako tlak, ne v podbříšku, ale úplně tam dole, tak mám strach jestli se něco nestalo :-( Čekám dvojčátka a ještě s nějakou anomálií dělohy. Na kontrolu jdu v úterý, tak nevím zda to řešit, nebo nechat na pak. Nemáte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

143
20.8.15 16:02

Ja citim tlak vzdycky kdyz uz jdu na posledni chvilku a co zanet mocovych cest nemuze byt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
20.8.15 16:07

@mimi-111 No myslím že to snad ne, neřekla bych že ten tlak je na močáku, ale opravdu úplně dole :-( Jsem teprve 17 tt poprvé těhotná a ještě dvojčata s divnou dělohou, tak jsem asi ze všeho hned vyplesklá :-( Ještě ten tlak je pokaždé, ne když jdu na poslední chvilku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
20.8.15 16:17

@wikyh jestli to je tim tvarem si netroufam rict a ja sem ve tretim trimestru tak me asi tlaci uz ta tiha ale vy ji zase mate dvojnasobnou.Kdyz to neprejde sla bych radsi k dr pro jistotu zvlast kdyz hned poprve to mate tak slozite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
20.8.15 17:15
@wikyh píše:
Holky, prosím, můžete mi poradit? Někdy včera, možná předevčírem jsem musela na velkou a fakt hodně jsem tlačila, dneska, když jdu na malou, tak cítím takový jako tlak, ne v podbříšku, ale úplně tam dole, tak mám strach jestli se něco nestalo :-( Čekám dvojčátka a ještě s nějakou anomálií dělohy. Na kontrolu jdu v úterý, tak nevím zda to řešit, nebo nechat na pak. Nemáte někdo zkušenost?

kolikaty jsi tt? :think:

• Citovat
  • Upravit
35
20.8.15 17:16
@JayLee píše:
kolikaty jsi tt? :think:

Jsem 17tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
20.8.15 17:18

@mimi-111 Jdu tam v úterý, na běžnou kontrolu, tak to asi tedy zkusím vyčkat :-( Snad tím nic nezkazím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
20.8.15 17:48
@wikyh píše:
Jsem 17tt

tak to bych plne nechala do te další ko co mas hele ;) ja myslela zda nejses třebas 34tt a vic ;)

• Citovat
  • Upravit
35
20.8.15 18:17

@JayLee To ne, kéž bych už byla tak 34 tt :-) Takhle mám každý den bobka aby bylo vše ok :-) Prvnička a ještě komplikovaná s dvojčátky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
20.8.15 18:20

@wikyh kdyz nemate velke bolesti nedej boze krvaceni tak to urcite vydrzi ale jestli mate blby pocit a vikend se tahne kdyz si tam jeste skocite aspon budete klidna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
20.8.15 18:23

@mimi-111 Bolesti nemám a krvácení také ne, zkusím vyčkat. Dnes jsem si pořídila andelsounds, tak vyzkouším zda něco uslyším a pokud ano, asi počkám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
20.8.15 18:25
@wikyh píše:
@JayLee To ne, kéž bych už byla tak 34 tt :-) Takhle mám každý den bobka aby bylo vše ok :-) Prvnička a ještě komplikovaná s dvojčátky :-)

to verim ale neboj si te ohlidaji a vse dobře dopadne :hug: :hug:

• Citovat
  • Upravit
35
20.8.15 18:45

@JayLee Snad ano :) Nejradši bych tam docházela každý den aby mi řekli je to OK :think: Blázen vím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.18 12:57

8o Ahoj těhulky, chtěla bych se zeptat, včera večer mě chytli jakoby docela nepříjemné křeče, jako když člověk chce na velkou. A mezi tím i mezi nohy, pak sem pocítila tlaky jako v podbřišku, samo šlo tlačení a pak zase ustoupilo, docela to nešlo vydržet, chtěla sem tlačit ale bála se, bylo to nepříjemné. Už se mi to objevuje po druhé. Minuli týden večer ve čtvrtek a teď včera večer (úterý) trvalo to asi nečelí dvě hodiny, pak mi pomohla teplá koupel. Jsem těhotná ve 32 týdnů. K lékaři jdu v pátek 29. Máte nějaká s tím zkušenosti? Nebo nějakou radu. Docela to bolelo a mírné krvácení se objevilo ale ne tolik. Děkuji :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama