Tlak, špatná srdeční činnost?

20
9.1.21 12:55

Tlak, špatná srdeční činnost?

Dobrý den, už nevím co dál. Jdu si pro radu. Pár měsíců nazpět jsem sebou praštila do bezvědomí, po cca 5.vteřinách jsem se probrala. Mam to skoro furt, že nevidím(černo), motám se, je mi furt zima, jsem unavená, musím stát než to vubec přejde a přestanu se točit. Řekla bych tak 2 roky určitě. Myslela jsem, že je to tlak. Mam to takhle každý den, den po dni. Kolikrát cítím i úzkost na hrudi a silné bušení srdce. Občas se mi špatně dýchá. Je mi 21 let. Samozřejmě jsem s tim nikam nešla, protože mám strach, že mi „něco“ zjistěj. Každopádně teď jsem ve 12tt a jdu v pondělí k obvodní, protoze to takhle už dál nejde. Akor jak jsem teď těhotná, tak jsem uplne vyřízená. Furt zvracím, nemohu se kolikrát ani zvednout z postele. Když vstávám tak se hrozně motám, brní mě většinou i nohy. Zajímá mě jestli to může být např. špatná srdeční činnost nebo neco takoveho? Venku se hned zadýchám a to ještě upozorňuji, že postavu mám normální. Poprosím o slušné komentáře, jen mě zajímá, jestli to má někdo podobne a co by to mohlo být. Děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20243
9.1.21 13:11

To jsi měla řešit dřív, těhotný to mají často. Já to mám od štítný, nebo to může být tlak, rozházený minerály, brnění může být od nedostatku hořčíku :nevim: udělala jsi chybu, mudr tě určitě někam pošle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2651
9.1.21 13:13

Zaklínadlo "jestli to má někdo podobně "🙏 🙏 🙏
Prosím tě, řeš to s doktory a ne na internetu. Tím spíš, že jsi těhotná, nejde jen o tebe, ale i o dítě.
Názor "nikam nejdu, co když něco zjistí " není dvakrát vyzrálý :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
9.1.21 13:16

Myslela jsem to tak, že jsem to měla už dávno před těhotenstvím. Teď v těhotenství se to o nic víc nezměnilo, spíš jsem víc unavenější, zvracím jak amina a neskutečně vyčerpaná. Když jsem čekala 1.syna také jsem zvracela, ale nebyla jsem tak KO jako teď. Jdu k ní hned v pondělí. Děkuji

Příspěvek upraven 09.01.21 v 13:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20243
9.1.21 13:17
@Hancaaa1 píše:
Myslela jsem to tak, že jsem to měla už dávno před těhotenstvím. Teď v těhotenství se to o nic víc nezměnilo, spíš jsem víc unavenější, zvracím jak amina a neskutečně vyčerpaná. Jdu k ní hned v pondělí

ale to jsem pochopila, jen ti někteří mudr mužou říct že to patří k těhotenství a mávnout nad tím rukou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
9.1.21 14:03

Tak vis co…i kdyz ti ted neco doktori zjisti, tj. poruchu stitne zlazy, jardio problem, neuro probkem (ale taky ti nemusi zjistit vubec nic), tak v tehotenstvi ti zrejme nic moc predepisovat nebudou, ledaze bys mela fakt nejaky kriticky nalez. Proc jsi tyhle veci neresila pred otehotnenim? Vzdyt pripadne nekompenzovane nemoci mohou mit mit primy vliv na zdravi ditete. Nechapu fakt :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat