Tlak v boku při ležení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kajak18
Kecalka 242 příspěvků 05.01.17 14:24
Tlak v boku při ležení

Ahoj holky, prosím o radu, pokud máte také některá tuhle zkušenost. Již asi půl roku mám takový zvláštní tlak při ležení na levém boku. Je to pocit, jako bych stále na něčem ležela. Poslední dobou se k tomu přidala noční bolest zad, vždy se v noci probudím a pak se dvě hodiny melu v posteli, než znovu zaberu. Dcera má rok a půl, moc jí nenosim, ale zato si pořád hrajeme na zemi v předklonu. Prosím pokud znáte některá nějaký cvik, jak se daného tlaku zbavit. Dík moc.

Reakce:

janape
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 05.01.17 14:36

@Kajak18 ahojik,me ted takhle nasly zvetsenou slezinu.Ale samozrejme pokud mas ditko tak zada boli jako cert.Ted se s tim potykam taktez. :?

Kajak18
Kecalka 242 příspěvků 05.01.17 14:46

@janape
Aha, a zvětšená slezina znamená co? V lékařských věcech jsem opravdu nepoznamenaná.

janape
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 05.01.17 14:49

@Kajak18 me rekly pri infekci, borelioza, mononukleoze atd.ale pry i po namaze.Taky jsem se desila

Kajak18
Kecalka 242 příspěvků 05.01.17 15:21

@janape A co ti teď s tím dělají? Jestli se teda můžu zeptat.

janape
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 05.01.17 17:25

@Kajak18 prave ze vubec nic.Stve me to, akorat me vystrasily. Obcas me tam teda pichne ale jinak ji necitim

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >