Tlak v krku - rakovina

Anonymní
6.4.20 18:52

Tlak v krku - rakovina

Dobrý den,
Delší dobu cca 3 měsíce mě trápí nepříjemná bolest v krku jakoby tlak (knedlík v krku), obcasny chrapot a plení na jazyku, k lekarům jsem chodila mám prý chronickou laryngitidu?! Prpste mam neustale zdurele lymfsticke tkane v krku, vysetrení na stitnou zlazu z krve negativni, mam jit brzy na ultrazvuk - z duvoda koronaviru v nedohledu, zitra jdu na ORL mam vsak strach, co kdyz mi vazne v krku zacina naka rakovina a nikdo to neodhali? Uz jsem z toho dost v rozpacich, je mi 22 let. Ale pocit v krku jako by vas nekdo skrtil jsou vazne neprijemne? Co mi udelaji na ORL nake testy ze steru? Poslou me na rengen? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25367
6.4.20 18:58

Nic, pokud nemáš koronu, tak teď se nic jiného neléčí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
6.4.20 19:05

Proč všichni hned myslí na rakovinu a různé neléčitelné nemoci?

Diagnozu máš. Možná by stálo za úvahu zjistit jestli nemáš nějakou alergii či intoleranci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.20 19:08

Rakovina krku se mi nezdá.. Ta nejvíc postihuje muže starších 40 let, ovšem já nejsem odborník takže ti jen tak neporadím.. Taky jsem se jednou bála, že mám rakovinu v krku, protože jsem cítila jakousi „bouli“ v krku, než jsem stihla jít k lékaři tak to zmizelo, takže nevim co to bylo, teď už to neřeším. I tak držím palce :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
708
6.4.20 19:34

Rakovina to nebude…ale může to být reflux…omez některá jídla, kávu, nejez na noc…připadně si kup a zkus ortanol…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
6.4.20 20:02

Pokud do sebe denne nelijes litry alkoholu a k tomu nevykouris nekolik krabicek, tak je rakovina krku ve tvem veku dost nepravdepodobna - navic kdyz diagnozu uz mas. Takze rakoviny se neboj. Neni jen rakovina nebo zdravi, je spousta diagnoz mezi tim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17887
6.4.20 20:11

Ne nemáš rakovinu, máš chronickou laryngitidu a úzkostnou poruchu.

Pro začátek si pořiď tuhle knihu a začni se vypořádávat s úzkostí. Odplavení části úzkosti ti zlepší imunitní systém a snáze si pak tvoje tělo poradí i s tou laryngitidou.

https://obchod.portal.cz/…e-z-uzkosti/

K lékaři nechoď, s narušeným dýchacím traktem patříš mezi rizikové pacienty.

Dělej si priessnitzovy obklady na krk, choď ven do přírody - alespoň na hodinu, denně. Suplementuj D vitamín, b-komplex a hořčík.

Na krk cucej pantenolové tabletky a třeba propolis s C vitamínem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35489
6.4.20 20:50

Kamarádka měla krční cystu, ale to by běžné orl vyšetření diagnostikovalo. Stejně tak rakovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35489
6.4.20 20:50

Co štítná zlaza, máš v pořádku? Taky nekdy způsobuje tlak v krku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 17:38

Návštěva u lékare

Tak jsem dopadla tak, že mi vzal stěry na plísně a tlak na krku nejspíš způsobený od krční páteře :think: výsledky stěrů za týden :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 21:19

@Evkad taky mam z rakoviny strach. Cekam na prl vyšetření ale to nejdříve za 14 dni začnu objednávat :‚(. Citim něco v krku jak kdyby me někdo skrtil :‘ ( od konce jazyka celej krk az do toho dulku mezi klic. Kosti. Je to šílený strach a pocit ze se udusite :'( jediné co mi tet praktická umožnila je rentgen plic :/ jenze to mi nepomůže. Krev na stit. Zlazu byli dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
4273
21.4.20 21:21

Jsi kuřačka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35489
21.4.20 21:32

Nemyslete hned na rakovinu. Tlak v krku, suchost, knedlík a podrobne pocity způsobují i úzkosti a deprese. Dále existují krční cysty, měly by být odhalitelne při běžném orl vyšetření.
Nádory hlasivek, prostě čehokoliv v krku jsou velmi vzácné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 21:43

@Jana206 nekouřím ale žijí s rodiči co kouří každý den i dve krabičky takze se v kouri pohybují je mi 29 let

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 22:16

Podobný tlak v krku a chrapot mám už 4 roky, pravidelně chodím na ORL, krev, štítnou žlázu a ultrazvuk- vše v pořádku. Prý mám reflux a křehčí hlasivky. Na kontrole jsem byla v pondělí a říkala jsem, že mám strach z rakoviny. Paní doktorka mi řekla, že rizikoví jsou kuřáci, alkoholici, muži, ženy prý chrání hormony.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat