Tlak v pochvě, předčasný porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 03.08.19 03:22
Tlak v pochvě, předčasný porod

Ahoj. Už 3.den mam takový divný pocit tlaku v pochvě (jako kdyby v ní něco překáželo), pohyby cítím furt dost nízko a tvrdne mi podbřišek. Díky tomu jsem byla ve čtvrtek na gyndě a podle pohmatu a uz je čípek tuhý a dlouhý, branka ok a břicho ok.. stejně mám ale strach, nikdy mě mě doktor předčasným porodem nestrašil, ale díky temhle pocitům co poslední dny mám, mám strach že kdyby něco tak ho ani nepoznám. Prý je to všechno tím, jak se vše roztahuje a podobně, já mám ale poslední dny pocit že musím to dítě někde zaručeně ztratit. 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mau-mau
Závislačka 4261 příspěvků 03.08.19 03:38

Kolikátý jsi tt?

Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 03.08.19 03:38

@mau-mau 25tt

mau-mau
Závislačka 4261 příspěvků 03.08.19 03:44

Já jsem 38., jsem potřetí těhotná a za tu dobu jsem měla snad už všechy pocity. Když jsi byla na kontrole a doktor řekl, že čípek je tuhý a dlouhý, a že je to v pořádku, tak mu věř. Někdy mám pocit, že mi to miminko vypadne ven na ulici a někdy se přistihnu, že jdu rychleji, jak kdyby tam žádné dítě nebylo :lol: Hlavně si tam nehrabej a nezkoumej se sama, ještě by sis tam něco zanesla. Když cítíš divný tlak, změň polohu nebo si klekni na všechny 4 a prohni se jako kočka, to mi občas pomohlo pocitově miminko posunout. :hug: Bude to v pořádku, neboj :srdce: Když řekl doktor, že mimčo je v pohodě a neotvíráš se, tak to tak je :palec:

Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 03.08.19 03:54

Děkuji za uklidnění :srdce: já mám jen Strach že něco nepoznám a bude průser. Doktorovi věřím, nebo se aspoň snažím, nemám důvod nevěřit. Ale ta nejistota je tam furt.. Snad je to teda ok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 07:20

@Kiwijeta jsme na tom podobne, ja 27+0. Ve ctvrtek vse v v poradku, ale pocitove jako kdyby se neco porad dole delo. Ja teda trpim na predcasne kontrakce,
Ale cipek se drzel pry. @mau-mau tak na 4 jsem to nezkousela

ugluk
Hvězda diskuse 47338 příspěvků 03.08.19 08:57

Já tyhle potíže hlásila taky někdy před 30.tt, ale na prohlídkách čípek zcela OK, kdo ví, co se tam dělo. Rodila jsem 38.tt.

Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 03.08.19 09:16

Díky :blush: alespoň pozitivní výhled, že nejsem jediná kdo tohle má a neznamená to hned předčasný porod nebo tak..

vikavika
Stálice 56 příspěvků 03.08.19 09:20

@Kiwijeta občas jsem měla taky pocit, že mám snad už venku ruku nebo nohu, to jsem byla snad 26tt nebo tak nějak.. a to tam mám dvě, takže se mi všude něco mlelo a stále mele. Jenže to byly holky ještě otočený nožkama dolů, takže mě kopaly tak, že jsem cítila jako ty tlak a pocit, že už musí být co nevidět venku :D vše bylo ale dle doktorky v pohodě. Teď už jsou otočený pár týdnů obě hlavičkama dolů a pohoda (teď teda bolí žebra), ale pro mě lepší pocit, než mít „divno tam dole“, to mě vždycky vylekalo. Až se miminko jinak natočí, tak bude líp, neboj se, když ti řekli, že je vše v pořádku, tak se nenervuj předčasným porodem. Jinak mi ještě tvrdne břicho, jak se holky všude točí a tlačí, ale vliv na čípek to nemá, takže s tím prostě žiju :nevim:

Any111
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 03.08.19 09:20

@Kiwijeta kdyby se něco fakt dělo tak to poznáš. Důležité je sledovat pohyby. Nějaké tlaky a píchání jsou ok, pokud to nejsou palčivé bolesti, které neustávají a nemůžeš je vydržet.

Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 03.08.19 09:24

@vikavika děkuji, ano taky se už těším až bude kopat do žeber. Sice možná bolestivé, ale „pohodlnější“ než tohle..

ugluk
Hvězda diskuse 47338 příspěvků 03.08.19 09:29

Mně se tohle dělo, i když bylo mimčo hlavou dolů. Ale zas nekopalo do žeber, ale levého boku, jak tam bylo zkroucené :)

Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 03.08.19 09:29

@Any111 bolesti to nejsou, pohyby cítím, ale hodně dole.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 09:51

Ja mam mimco dole hlavou od uplneho zacatku. Do mocaku narazi hlavou a dloube rukama a kope vsude

mau-mau
Závislačka 4261 příspěvků 03.08.19 11:05

Holky, vím, jak vám je. ;) Minulé těhotenství jsem psychovala celé, nejdřív jsem se bála potratu, pak předčasného porodu, to byl majstrštyķ, v nemocnici furt, každé tvrdnutí bříška jsem považovala za počátek kontrakcí, měřila jsem čas mezi nimi (což je total cesta do pekel :mrgreen: ), pak jsem se bála, že se miminko nenarodí včas a umře mi tam :roll: mám totiž první dítě postižené :,(.. v tomhle těhotenství jsem si paniku zakázala a na pohotovosti nebyla ani jednou a sleduji se podstatně méně :hug: Mám pár dní do porodu, tak věřím, že už to dobře dopadne. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama