Tlak v podbříšku po ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nataliaa
Povídálka 31 příspěvků 21.09.18 18:32
Tlak v podbrisku po ms

Zdravím holky????

3 dny zpátky mi skončila ms, která se dostavila o pár dni později. Tak nějak jsem doufala, že se konečně zadarilo po nnezdarenem pokusu v červenci kdy se plod neudržel. Nakonec ale ms dorazila. Každopádně na pms netrpím, vždy se mi ms dostavila takrka bez jakýchkoli bolesti, tentokrat však ms měla úplně jiný průběh. Týden před ms bílý výtok, bolest v podbrisku, únava, bolest hlavy, nalitá prsa, malátnost, teplota (u mě dost neobvyklé). Po par dnech zpoždění začala ms, která byla podstatně silnější než mívám obvykle i tlak v podbrisku byl více nepříjemný, ten však pociťuji vždy jen první den tentokrat mě však doprovází až do teď. Ms mi skončila 3 dny zpátky, den na to přišlo 2 denní spineni. Sla jsem do práce a ucitila jsem jakoby ze mě vyplklo něco hustejšiho, utíkala jsem na záchod a jednalo se o naruzovělou krev (opravdu světle růžovou- nezvyk) s bílým hlenem, který mě doprovází až do teď. Jsem zvykla, že po ms mám uvnitř sucho, ale teď je tam mokro. Stále cítím tlak v podbrisku jako při ms, strašně mě bolí bedra a několikrát za den bolesti hlavy plus teda i ta únava pořad pokračuje. Vůbec netusim co by to mohlo být, těhotenství jsem vpodstatě zavrhla poté co se dostavila ms a k lékaři se dostanu až v úterý. Nemate nějaká podobnou zkušenost? ???? dekuju

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >