Tlak v těhotenství v 36. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 20:15
Tlak v tehotenství v 36 tydnu

Ahojte holky, chci se vás zeptat jestly jste meli nebo mate tlak v podbrisku a tlak pochvy jakoby táhnuti dolu :D jeto celkem neprijemne a nevim jestly jeto normalni :)a jeste co me celkem trápi je ze kdyz lezim v posteli a chci se otocit na jinou stranu tak zaboli moc bricho a vzbudi me to…jsem ve 36 tydnu dekuji moc za odpovedi..

Reakce:

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 31.08.18 20:21
@Anonymní píše:
Ahojte holky, chci se vás zeptat jestly jste meli nebo mate tlak v podbrisku a tlak pochvy jakoby táhnuti dolu :D jeto celkem neprijemne a nevim jestly jeto normalni :)a jeste co me celkem trápi je ze kdyz lezim v posteli a chci se otocit na jinou stranu tak zaboli moc bricho a vzbudi me to…jsem ve 36 tydnu dekuji moc za odpovedi..

Jj Dr mi na to napsal leky. Je to normalne v tehu.Dite je uz tezke a boli to spodek od toho. V druhem tehotenstvi me bolelo jeste vic a prej tretim to je jeste horsi. Nechapu matky co maji treba 11deti to musi mit spodek ze zeleza.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 31.08.18 20:30

Je to normální, vůbec bych se tím neznepokojovala, je to nepříjemné, ale patří to k tomu… Holt ten poslední měsíc je takové utrpení, no…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 20:39

Dekuji moc holky :) jsem rada na cim jsem :)

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 31.08.18 20:58

Dneska jsem 36+0 a už to začíná být očistec. Bolí mě záda, nohy, břicho, spodek… Snad jen ruce nebolí :lol:

MichalkaMaruška
Nováček 5 příspěvků 02.09.18 20:28
Dotazek

Dotaz

Jsem v 36tt a mam krece v podbrišku a mam porad pocit ze se mi chce curat nekdy to tak je a nekdy ne  mam i bolesti jakobych mela dostat ms . Cekam prvni a tak nevim zda to neco znamena nebo to mam nechat byt ? Cetla jsem neco o tom ze malej uz je hodne dole a tlaci na stydkou kost …diky za rady 

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >