Tlak v zaplombovaném zubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 08:22
Tlak v zaplombovaném zubu.

Ahoj, tak dnes jsem byla u zubařky, protože mám tlak v zubu, ve kterém mi cca před několika měsíci (nepamatuju si jak přesně dlouho) vrtala doktorka kaz, a pak dala plombu. Poslední týden (společně s rýmou) jsem začala pociťovat takový nepříjemný tlak, není to nic co by mě omezovalo v životě, jen je to nepříjemné. Můžu spát, jíst, zub nebolí, jen občas při přitlačeném čištění pobolívá. Zubařka má dovolenou a ve středu tam jdu, každopádně, měl někdo podobný problém? Děkuji ;) (je to dolní zub, takže nevím zda na to má ta rýma nějaký vliv, jelikož by měla mít vliv jen na horní zuby, teda co jsem se dočetla)

Reakce:
Tarinka
Echt Kelišová 8418 příspěvků 27.05.19 08:32

Já nedavno měla zánět dutin a nosohltanu a bolely mě u toho zuby, nebo spíš takovej zvláštní tlak, jak kdyby rostly :D samotnej zub nebolel, mohla jsem na něj kousat, klepat do něj, nic… tlak se trochu zvyšoval, když jsem se předklonila, prej to tak u zánětu dutin bývá často. Ale zubařka ti může udělat rentgen a kdyby byl třeba pod plombou kaz, tak to pozná. Mě tlak přešel potom, co jsem dostala atb na ty dutiny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 08:35

@Tarinka
Děkuju! :D určitě ještě k zubařce zajdu, kdyby náhodou, doufám, že to bude jen tohle.

Julinka 18
Kecalka 276 příspěvků 27.05.19 09:30

Měla jsem to taky tak, při námaze, kdyz se mi rozproudila krev, tak mi pod tou plombou pulzovalo, nebolelo to…měla jsem to na horní 5 tce…chodila jsem s tím asi půl roku, pak se mi nahoře nad dásní, jak už je kost, udělala tvrdá boule, zubarka si s tím nevěděla rady, nakonec mi ho vytrhla, trpěla jsem jako pes, bolelo to strašně, jak tam byl zánět

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 10:40

Tak jsem byla u doktorky.

Udělala Rentgen, a nakonec to fakt byla jen ta rýma, a ještě malý kaz na vedlejším zubu. Počkám dokud rýma neodezní a pak půjdu na vrtání.

Váš příspěvek
Reklama